Temat: Dawidowo
View Single Post
stare 06.07.2015, 07:13   #5
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 609
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Rodzina Marchewka

Witajcie

Cytat:
Napisał Rose Zobacz post
Powiem tak..
Już mi się podoba!
Szczerze wolę zdjęcia z krótkimi opisami niż zawiłe historie
Mi również taka forma odpowiada

Cytat:
Napisał Rose Zobacz post
Jan wygląda na środkowym zdjęciu jakby chciał kogoś zabić tą... yy... motyką?
Aż tak groźnie to chyba nie Ale zdjęcie również mi się podoba ze względu na tę minę

Cytat:
Napisał Rose Zobacz post
Z jakiegoś dziwnego powodu..(A może ślepa jestem)
Dopiero po chwili zauważyłam po spodem pierwszy odcinek
Tak dopiero po chwili, ponieważ stworzyłem temat przez przypadek, bo zamiast podgląd kliknąłem załóż temat

Cytat:
Napisał Rose Zobacz post
Domek bardzo ładny,Misia wygląda jak jeden z tych bezpańskich psów,które można adoptować.
Naprawdę? Misię wybrałem jako gotowca, tylko kolor zmieniłem Domek również mi się podoba i jest dotychczas najlepszy jaki zbudowałem

Cytat:
Napisał Annetti Zobacz post
Jasiu wygląda na bardzo sympatycznego sima I ma bardzo ładny domek. Całe show skrada jednak Misia. Urocza z niej psina <3 Trochę krótko, ale mam nadzieję, że nie każesz nam długo czekać na następne historie z życia pana Marchewki
Dziękuję. Przy tworzeniu Jana bardzo się starałem Do pana Marchewki dołączą potem inne owocowe lub warzywne rodzinki

Cytat:
Napisał tut Zobacz post
Misia fajniutka
Albo mi się wydaje, albo na głównym zdjęciu jest spoiler co przyniosą następne dni Fajne masz tapety, lubię takie hmm..zapaćkane. A i domek też mi się z zewnątrz bardzo podoba, taki przytulny.
Czekam na następny odcinek
Masz racje. Główne zdjęcie zapowiada, co będzie się działo w następnych odcinkach, ale zanim do nich przejdziemy, to dużo czasu minie Dziekuję

Dziękuję za komentarze
Może ktoś jeszcze się skusi?
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem