View Single Post
stare 08.03.2015, 22:42   #4
Sovillian
 
Avatar Sovillian
 
Zarejestrowany: 06.12.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 69
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Tiamaranta

Obie tyle wyłapałyście tych błędów, że aż mi się głupio zrobiło. A sprawdzałam tekst kilkakrotnie, tym bardziej się zdziwiłam.

Co do postaci. Ciężko powiedzieć czy będzie dosłownym czarnym charakterem. Nie chce ich robić czarno-białych.

Co do pytania Irbis o imiona. Ja ci mogę podać moje powody, ale musiałabyś się spytać innych autorów dlaczego tak, a nie inaczej. Zawsze, ale to zawsze lubiłam zagraniczne imiona umieszczać w moich opowiadaniach. I takowe czyta mi się o wiele przyjemniej niżeli mam czytać o Kasi, Basi czy Monice. Nie żebym do takowych imion coś miała. Po prostu słyszę je na co dzień. To już taka preferencja. Zazwyczaj tak jest, że co obce wydaje się ciekawe. W innych moich opowiadaniach miałam też francuskie, rosyjskie imiona.

A jeśli chodzi o tytuł, pojawi się kiedyś w FS. Natomiast samą nazwę wzięłam z gry mmorpg w której kraina nazywa się Tiamaranta. Bardzo mi się nazwa podoba więc czemu nie

Dziękuję za odpowiedź, krytykę jak i pochwały Mam nadzieję, że w następnym odcinku będzie o wiele lepiej. Ale znając życie przegapię masę błędów. Szczerze mówiąc wstawiłabym go już dzisiaj, ale po dłuższym namyśle poczekam.
Sovillian jest offline   Odpowiedź z Cytatem