View Single Post
stare 22.02.2015, 11:25   #7
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Jak ogólnie oceniasz pracę administracji?

Nareszcie mam unbana, więc mogę się wypowiedzieć. ^^ Na początku chcę zaznaczyć, że nie kierują mną emocje itp, coby niektórzy nie pomyśleli. Nie będę pisać posta do każdej z pań (i pana), uważam, że lepiej będzie złożyć to w całość.

Libby - ogromnym pozytywem jest to, że moim zdaniem jest dosyć aktywna w działach ze zdjęciami, widzę że komentuje OJSG, a przy dzisiejszym ruchu na forum każdy komentarz jest bardzo ważny, wiec to duży plus dla administratorki. Poza tym jako jedna z niewielu (jedyna?) nie boi się wypowiadać, gdy przychodzi do sporów. Mówię tu o banach za mk itp, gdzie jako jedyna napisała długą odpowiedź, która rozświetliła trochę tą sprawę, podczas gdy reszta siedziała cicho.
Natomiast druga strona medalu jest taka, że moim zdaniem Libby ma słaby kontakt z użytkownikami, przy banowaniu kieruje się swoimi uprzedzeniami do nich itp. Poza tym moim zdaniem brak jej dystansu, i mean - to tylko forum o simsach, a nie widziałam jej ani razu żartującej w offtopie. Luźniejszej wypowiedzi też jakoś nie widziałam, ofc nie chodzi o wypowiedzi przesycone ironią.

Bjork - nie mam zielonego pojęcia skąd biorą się wszystkie zachwyty nad jej osobą. Umie podejmować decyzje, tylko ze czasami są kompletnie nietrafione (np. skrócenie rang) i nawet, gdy druga strona ma solidne argumenty to Bjork boi się(?) przyznać do tego, zę tym razem akurat jej nie wyszło. Dajcie spokój, jesteśmy tylko ludzmi, a ona nie jest prezydentem, więc przyznanie się do porażki to nie jest nic strasznego. Zamiast przyznać racje użytkownikom woli dalej brnąć w swoje racje, mówiąc "jak nie wyjdzie i będzie źle na forum to moja wina". Okej, ale nie lepiej powiedzieć - hej, masz racje, pomyliłam się? Druga sprawa jest taka, że większość zachwyca się nad sposobem rozwiązywania problemów. No nie wiem, dla mnie jest to zamiatanie ich pod dywan. Serio - na forum drama, a pani robi konkursy... I co wynika z tego dobrego? Kilka godzin zabawy a problem pozostaje. Zamiast zachować się jak człowiek dojrzały i rozstrzygnąć spór, napisać dłuższego posta z wyjaśnieniami ona wymyśla komiksy. Dla mnie takie zachowanie to porażka, konkursy są bardzo w porządku ale nie wtedy gdy oczekuje się jakiejś decyzji, a zamiast tego dostajemy konkurs. Kolejny przykład - user X wyraża chęć rozmowy, pogadania, a ona pisze (o 23) że idzie gotować pomidorówke >D i od tamtej pory zero odzewu. Taka rozmowa, widzicie.

Rainbow Potato - nie przepadałam za nią, ale po bliższym poznaniu widzę, że za szybko ją oceniłam. Najważniejsze moim zdaniem jest to, że potrafiła dogadać się, wyciągnąć rękę, i przyznać że nie miała racji, czego inne adminki nie potrafią. Widać, że nie zadziera nosa i że zachowuje się jak normalna osoba. Reszta adminek zachowuje się jakby była w jakiejś sekcie, czy coś, wielkie tajemnice i oficjalny ton - u Rainbow tego nie widać. Można z nią porozmawiać nie tylko o forum, nawet pożartować (szok). Moim zdaniem potrzebujemy więcej takich osób w administracji. Osób które wykazują chęć dogadania się, potrafią zapomnieć o starych urazach i przede wszystkim nie ukrywają, że są normalnymi osobami, a normalne osoby jak wiemy popełniają błędy. Ważne jest to, ze potrafią przyznać się do zrobienia czegoś źle, zamiast upierać się, że są wszechwiedzące i zawsze mają racje.
Co do aktywności - wiadomo, że nie każdy ma mnóstwo czasu itp., ale mimo tego przetłumaczyła ogromną część forum z języka angielskiego, za to należą się jej ogromne brawa.

Charionette - jako osoba zdecydowanie na plus - miła, zorganizowana i przede wszystkim otwarta na wszystkich, cierpliwa. Jako adminka - chowa się w cień, nie potrafi podjąć decyzji. I kolejna administratorka, która nie potrafi przyznać się do błędu. Pamiętam jak w dziale redakcji ja i kilka innych userów pisaliśmy że RO to porażka, a ona mimo tego dalej to kontynuowała. Nie wiem, może to brak obiektywizmu czy coś? Przydałoby się trochę więcej pewności siebie, a także podejmowanie decyzji, które nie ograniczają się do zmiany loga w gazetce... Jako adminka nie wadzi, ale nie widzę żeby wnosiła coś od siebie do zespołu. Może się mylę, może nie, ale równie dobrze mogłoby jej nie być.

Hefalump - szczerze... to samo co u Nyśki, tylko że tutaj dochodzi kompletny brak osobowości. Nie angażuje się w życie forum (kilka razy w offtopie się nie liczy), nie widzę żeby regularnie pojawiała się w jakiś działach (tzn może się pojawia a ja nie widzę? xD). Kiedyś byłam zachwycona jej osoba potrafiła wypowiedzieć się naprawdę mądrze, obiektywnie na temat jakiejś sprawy, zawsze trafiała do sedna i umiała rozwiązać problem. Teraz w ogóle nie widzę by brała udział w dyskusjach forumowych, żeby wypowiadała się przy sporach na linii admini-userzy itp. Kompletnie wycofała się, gdy trafiła do administracji. Smutne, ale prawdziwe, co?

Szlachcic - o ile nie widzę, by udzielał się w dyskusjach to to co robi dla forum - wielki ukłon w jego stronę. Szkoda tylko, że nie ma dostępu do panelu czy czegoś tam, bo sądze że gdyby dać mu większe pole do popisu to to forum mogłoby naprawdę odżyć.

PP - przykro mi, ale nie było mnie miesiąc tutaj, więc nie mam pojęcia co się dzieje i jak wygląda teraz ta promocja. ;p

Jeśli ktoś czuje się urażony... Cóz, nie mam zamiaru przepraszać za przedstawianie mojej opinii. Poza tym nawet jeśli jakiś "ktoś" będzie się tutaj odwoływał do tego co napisałam - smiało, ale ode mnie odpowiedzi nie uzyskacie.
Ogólnie administracji polecam wziąć coś na rozluźnienie i wklepanie sobie do głowy, że jesteście TYLKO LUDZMI, a popełnianie błędów, podejmowanie złych decyzji i przepraszanie jest normalne. Zamiast udawać, że jest się nieomylnym, idealnym
__________________


Ostatnio edytowane przez La Tortura : 22.02.2015 - 11:43
La Tortura jest offline