View Single Post
stare 24.01.2015, 18:57   #7
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,488
Reputacja: 81
Domyślnie Odp: Skin Sims Modern - pytania, błędy, propozycje

Mi też animacja do końca nie pasowała, więc podmieniłem pliki na photobucket. Za jakiś czas powinny się pojawić nowe ikonki. Rozmiaru nie zmieniałem, ale trochę zmieniłem ich kolory. Obecnie w tematach szary oznacza stary temat, niebieski nowe posty, a żółty "gorący" temat.

Logo pojawia się tak również u mnie w komórce i wydaje mi się, że jest to raczej efekt kiepskiej obsługi HTML5 w przeglądarce. Musiałbym zmienić HTML5 na javascript, a to by wymagało napisania od nowa kodu. Choć może kiedyś się skuszę, bo wtedy będzie działać logo również z przeglądarkami Internet Explorer.

Przyciski "quote" zmienię jak tylko znajdę jakąś porządną alternatywę. Ale niestety trudno z tym, a grafik ze mnie kiepski, by zrobić nowe.

@up: byłoby świetnie. Coś w miarę prostego, pasującego do minimalistycznego stylu forum, koloru białego lub niebieskiego. Czcionka Calibri może. O czas się nie martw, i tak trzeba zaczekać najpierw miesiąc by zobaczyć, czy transfer photobucket wystarczy by umieścić tam ikony. W innym razie ikony zostaną usunięte i wrócimy do poprzednich.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 24.01.2015 - 23:28
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem