View Single Post
stare 17.01.2015, 10:05   #14
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Kroniki Bezludnej Wyspy

Ja również zauważyłam, że to płeć piękna, ale w przeciwieństwie do wypowiadających się przede mną, nie jestem zachwycona urodą tej simki. Na pierwszym zdjęciu skojarzyła mi się z Bellą z tego filmu o wampirach i wilkołakach, chyba przez te zamulone oczy
Wystój domu nie pasuje zupełnie. Wiem, że simy żyją inaczej niż my, ale wypasiony dom samotnej simki na bezludnej wyspie, pełen ładnych mebli, miękkich poduszeczek i eleganckich dywanów, trochę odbiera uroku tej historii. No i ma prąd na wyspie bez cywilizacji?! Przez ten dom, życie simki niewiele różni się od życia simów w "normalnych" okolicach, poza tym, że jest sama (choć i to nie jest anomalią) i tym, ze okolicę w której mieszka nazywasz bezludną wyspą.
Drugi odcinek podoba mi się bardziej, bo w końcu coś zaczęło się dziać. Mam nadzieję, że kwestia listu w butelce zostanie jeszcze poruszona. Nie rozumiem tylko co simka zrobiła z tym listem, nie przeczytała go, bo było napisane, żeby tego nie robić? Uszanowała prywatność innego sima będąc na bezludnej wyspie? Jakoś mi to nie pasuje do samotnego sima w nieznanym dla siebie otoczeniu.
Czekam co będzie dalej

Muszę jeszcze odnieść się do tekstu, który to obfituje w błędy stylistyczne i różne inne, ale najgorsze jest to zdanie:
Cytat:
Być może czekało na nią ten coś lepszego od uganianiem się za głupim szopem...
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem