View Single Post
stare 28.12.2014, 21:10   #6
Paździoch Menda Złośliwa
Archeolog Renesansu
 
Avatar Paździoch Menda Złośliwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2012
Skąd: Gliwice
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 223
Reputacja: 60
Domyślnie Odp: W Abrakadabrowie

Takiego odzewu to się nie spodziewałam z podziękowaniami!
Nie wiem czy zrobię temat w OJSG bo dość rzadko jednak gram.

Dodatki:
Parsimonious - Łazienka, Sypialnia rodziców, ławka/kanapa/sofa(łotever) na korytarzu, doniczka w pokoju dziewczynki, sztaluga u rodziców, suszarka i płyn do naczyń w kuchni, doniczka w przedpokoju, lustro w przedpokoju i wieszak też, wiszące półki w ukrytym pomieszczeniu (nad magicznym sprzętem) i jeszcze wisząca lampa w kuchni.

Persimmongroove - drzewa, leżące liście, kamienie na jeziorku

Oph3lia - na pewno stolik herbaciany, czerwony stolik obok kuchni, alarm na drzwiach zewnętrznych, możliwe, że kominek też (pewności nie mam)

Killersims(?) - Krzesła, recolor półki na trofea, wisząca roślina "podwiędnięta" (w sypialni i na zewnątrz) i chyba kryte drzwi też

Sim Interior Designs - fontanna obok zewnętrznego wychodka i chyba też ta minipółka obok ławy na piętrze

Nie pamiętam: skąd mam ten fioletowy zestaw, skąd jest ta niewielka roślina na balkonie (może i parsimonious) i skąd są rośliny przed domem (czyżby też parsimonious?)

Podłogi na piętrze u rodziców i na korytarzyku, ściany korytarzyka i w ukrytym pokoju na parterze są z nieistniejącej już strony nighttimesims.no

reszta to sam Maxis
__________________
Ściemniam
Paździoch Menda Złośliwa jest offline   Odpowiedź z Cytatem