View Single Post
stare 22.11.2014, 18:49   #7
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: Wspólnie tchnijmy życie w FTS!

Cytat:
Napisał Skromny Pan Mroczności Zobacz post
A tymczasem Kędzia [...] nadal jest tylko modem. Weźcie ją awansujcie, bo jeden moderator przy tylu adminach to jest śmiech, cytując klasyka.
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
EDIT: a właśnie, nawiązując do posta chrupcia - czemu Kędziorek nadal nie ma rangi admina? O ile dobrze znam ludzi, nasza jedyna super moderatorka musi się czuć inna, niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Bo Kędzi w zielonym do twarzy Nie pozbawiajcie mnie tej "inności", przynajmniej jest kolorowo
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
EDIT2: kiedyś można było pisać posty (w niektórych działach) bez obowiązku rejestracji. Może by przywrócić na próbę tę opcję?
A o jakie działy konkretnie chodziło? Pamiętasz może?
Zaroiłoby się pewnie od spamu, ale jeśli pisanie postów bez rejestracji miałoby jakoś pomóc forum, to czemu nie? Spróbować zawsze warto.

RPG obawiam się, że się nie przyjmie. Znaczy wiecie, próbka już była w FM. Biedna Libby ledwo wyrabiała z usuwaniem biosoczków A grupka userów AŻ TAK liczna nie była. Słyszałam, że był kiedyś forumowy RPG, ale jak się udawało tam przypilnować użytkowników, nie jestem w stanie sobie tego nawet wyobrazić

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to jak wchodzę na jakiekolwiek forum, to mało mnie obchodzi jak wygląda, bardziej mnie interesują informacje na nim zawarte. Ale może mój punkt widzenia jest przestarzały, wymagająca to ja nigdy nie byłam xD
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem