View Single Post
stare 25.07.2014, 12:28   #20
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodziny River

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
Fajny odcinek. Dziecko też wampir, czy mi się wydaje?
Wampir, wampir

Cytat:
Napisał Agor-ia Zobacz post
Piesek chyba ze schroniska, co? Kojarzę go ze swojej gry. U mnie była to sunia-emerytka o wdzięcznym imieniu Żabcia, ale u Ciebie jest pewnie inaczej. Mi noworodek też wygląda na krwiopijcę
"Instynkt tacierzyński", pfuj!
Tak ze schroniska U mnie był to chyba samiec. Hahah, wiem, że nie ma takiego sformułowania jak "instynkt tacierzyński"

Cytat:
Napisał xheyanna Zobacz post
dziewczyyyno, Ty to masz tempo... wbijam sobie poczytać komentarze, a tu już kolejne losy Annabell

ta historia przypomina mi moją sprzed jakiejś godziny, obie mają pewne wspólne elementy aż teraz żal wstawiać, bo jeszcze zostanę osądzona o plagiat xD

fajnie sie patrzy na Annabell i Jacoba tak szczęśliwych, a jeszcze doszedł im mały... ahh....
Wiesz ile mam historii do nadrobienia W grze gram już trzecim pokoleniem tej rodziny... Oj tam, ja Cię nie posądzę, a z chęcią poczytam w wolnej chwili

Cytat:
Napisał Daisy Zobacz post
Przeczytałam całość i postanowiłam zostawić po sobie ślad
Bardzo mi się podoba to że główna bohaterka nie zakochała się odrazu i nie założyła rodziny w pierwszym odcinku
Teraz będzie miała 2 wampirków w domu
Jacob może nie jest najprzystojniejszy (bardziej podobał mi się pan wróżek) ale i tak dość fajny Tylko ten kolor skóry ma mega szary.
Czekam na ciąg dalszy
Lubię jak moje simy sobie "próbują" i szukają tej właściwiej osoby Faktycznie, ma mega szarą skórę, no ale taka już jego uroda


Tak oto Damon stał się małym, słodkim dzieckiem.


U tatusia na rękach


W ten sam dzień odbyła się wigilia.


Goście podziwiali górę prezentów, czaili się na jedzenie, a Annabelle coś się nie spodobało


Rozpoczęło się otwieranie prezentów. Pierwsze w kolejności były oczywiście dzieci.




Czas na trochę zabawy, a dla niektórych reklaksu.


Damon dostał lalkę od dalekiej ciotki...


Piesek obwąchuje najmłodszego członka rodziny.


Wypadałoby trochę nauczyć się mówić


Rodzina River dostała tajemniczy telefon, iż w mieście pojawili się łowcy wampirów. Musieli więc uciekać (tak tak, dalej testowałam otoczenia ). Dotarli do pięknego miejsca.


Postanowili tam zostać na jakiś czas. Mały Damon jest oczkiem w głowie tatusia.




A tę koleżankę chyba trochę poniosło... (Jacob znów ma "zwykły" kolor skóry, ale tym razem to chyba za sprawą opalenizny )


Damon szybko rósł. Czekała ich kolejna impreza urodzinowa


Zdmuchujemy świeczki!


I przemiana!


Cóż za radość Annabelle ("Taaaak, koniec z pieluchami!" )


Damon po lekkiej zmianie fryzury i dobraniu ładnych ciuszków. Kogo bardziej przypomina?


A naszą parę chyba poniosły urodzinowe emocje
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem