Temat: Galonowie
View Single Post
stare 19.05.2014, 21:56   #14
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Galonowie

Haha, to moi simowi naukowcy, np. Wirminowie wręcz uwielbiają wycieczki w kosmos!
Majstrowali, majstrowali, aż zmajstrowali potomka? ;> Ciekawe losy mają Twoje simy!
Gabryś xDDDD Rety "nie wie, co z nią zrobić"
Czemu Dominik ma na palcu pierścionek zaręczynowy? Niemniej jednak w brodzie mu do twarzy :>
Maja i Kaja? Ojej xDD Osobiście wolę unikać takich koligacji rodzinno-imiennych Aczkolwiek są wyjątki, np. dwóch Adamów Roklin, Izaak i Iza Kerner - ojciec i córeczka oraz za jakiś czas po raz drugi Adrianna Graczyk, ale tym razem to będzie nazwisko po mężu
Szkoda dziewczynki W przyszłości może mieć problemy z rodzicami, a raczej oni z nią...
Zniknęła?! Co za matka z niej Jeszcze powiedz, że nie wróci!
Jeju, aż mi się płakać chce... Biedna Majka! Najmniej jest temu winna, a najbardziej cierpi


COOOOO?! Gabryś ma nieślubnego syna?! :<
Zapowiadam Ci, że nieźle się uśmiejesz czytając kolejny odcinek "Miasteczka"
Króciutko :< Ale w sumie nie wiem, co można by tu jeszcze dodać. Zaczyna się kolejna fajna historia.
Hm, skrzywdzony młodszy brat? Czyżby przyszły burmistrz był zagrożony i to ze strony jednej z najbliższych mu osób? Bo, jak sądzę, relacje rodzeństwa nie są najlepsze?
Co do Gabrysia, myślę, że powoli tej dwójce na rywalizację między sobą. Tylko ciekawa jestem, czy "pochwali się" przed swoją rodziną Damianem A jeśli nie, to jak utrzyma to w tajemnicy

Ale smutno u Ciebie... :< Myślę, że należy przerwać tą żałobną atmosferę!
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem