View Single Post
stare 18.04.2014, 14:46   #27
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zerwane płatki kwiatów by Daisy

Dziękuje za komentarze

Kędziorek – co zrobi Mark, nie wiadomo A może nie będzie miał wyboru, bo zostanie do czegoś zmuszony
A pracy wcale jeszcze nie dostała, to dopiero rozmowa kwalifikacyjna, wszystko się może zdarzyć

Sheil – Masz dobre przeczucia Ja też jej nie lubię, ale niestety to nie jest jej koniec… no chyba że ją w końcu zamorduje

Diana – witam witam, nową czytelniczkę.
Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Akcja trochę za szybko idzie, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Jest też dość przewidywalnie.
Przewidywalnie? No może trochę, ale to przecież tylko ojsg
Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Teskt jest poprawny, czasem zdarzy się parę błędów, ale co tam.
Wiem, że jakieś tam błędy na pewno są, ale staram się czytać przed dodaniem, te które się pojawiałją, musiałam po prostu nie zauważyć, proszę o wybaczenie.
Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Co do simów, to Anna wyszła Ci śliczna! Susan też jest ładna, tylko ma nieco za duże oczy i kości policzkowe są jakieś takie... Wystające?
Ooo nie sądziłam, że Anna mi wyszła ładna, ale dziękuję. Proszę zostawić Susan w spokoju, ona ma pucate policzki a nie kości
Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Najlepszy moment w całym OJSG to zdecydowanie ten, w którym Susan została napadnięta w parku. Lubię takie akcje w opowiadaniach, szkoda tylko, że tak szybko i spokojnie się skończyło...
Też uwielbiam ten moment, będzie takich więcej więc zapraszam. A za pomoc i tak dziękuję, bo bez Ciebie bym na to nie wpadła.

Tak bardzo się ciesze, że wam się podoba, to moje pierwsze opowiadanie, i bardzo się ciesze, że ktoś je czyta, i ma ochotę skomentować
Jeśli ktoś jest ciekawy, to następny odcinek będzie po świętach No i może troche faktycznie zwolnimy z tą akcją..
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem