View Single Post
stare 19.12.2013, 15:24   #216
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Odcinek nr 18:

Wiedziałam, że Tanya teraz zaatakuje Ermaca, ale zupełnym zaskoczeniem była dla mnie informacja, że ta franca zna go i w dodatku jeszcze ze sobą romansowali, że tak delikatnie to określę. Ciekawe co teraz będzie?

Nawet dobrze Kitanie - to kara za to, że nie potrafiła się zdecydować. Chciała mieć ich dwóch, mogła mieć jednego, a nie będzie z żadnym.

Odcinek nr 19:

No ten Ermac jest jakiś niemądry - dać się tak zaszantażować tej małpie i jej ulec? W sumie to trochę takie tchórzliwe, ale mógł wpierw powiedzieć Jade o warunkach tej wariatki. Może wspólnie by coś wymyślili.

Meelena mnie zadziwia i zyskuje coraz więcej mojej sympatii Ale o co chodzi z tą 'siostrzyczką'?

Scorpion w końcu wyjaśnił całą sytuację - szkoda, że do tej pory bawił się w kotka i myszkę, co doprowadziło do zagmatwania się sytuacji z Kitaną.

Myślę, że Scorpiona zabiła postać, która już się pojawiła w FS. Mo ze był to Noob Saibot - opis postaci pasuje, no i panowie jakoś specjalnie nie lubią się

Odcinek nr 20:

W końcu ktoś pomyślał o Scarlett. Mam nadzieję, że uda się ja ożywić

Rain w tym stroju wygląda jak postać z Assassin's Creed Zachował się całkiem spoko - był chamski dla kuzynki i ją spławił i był w porządku w stosunku do Ermaca, a nawet zmobilizował go do podjęcia próby wydostania księgi z Netherrealm.

Nowa postać - Cyrax!
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem