View Single Post
stare 14.12.2013, 17:52   #212
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,303
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: I Love You I'll Kill You

Ruuuudzik W końcu jestem na laptopie i mogę skomentować. Zaczęłam czytać dwa dni temu i na każdej przerwie w szkole, albo na nudniejszej lekcji siedziałam i czytałam. Twoje FS jest po prostu genialne.
Uwielbiam Jermaca (wybacz, nie mogłam się powstrzymać ). Są razem świetni, to jak Jade o niego walczy, widać że go kocha. Mam nadzieje, że znajdą sposób, by Ermac mógł kochać. Poza tym na jego miejscu powiedziałabym jej co zaszło z Tanyą. Ona jest tak wredna, że wyśpiewa wszystko przy najbliższej okazji i tylko popsuje im relacje.
Kitana i Sub jakoś mi nie podchodzą, mają fajne momenty, ale to nie to... :/ Za to Scorpion jest ciekawszy i wolałabym więcej jego i Kitany, niż Kitany i Sub Zera. Mam nadzieje, że na końcu będą razem, a Sub niech się wyprowadzi na inną planete, albo walnie sobie kreche, bo ten jego spokój mnie dobija!
Co do Mileeny i Smoke'a.. Kurczę, on nie robi na mnie jakiegoś wrażenia, jest takim tłem. Mileena w sumie też zeszła trochę na drugi plan. Może coś z tego będzie, w końcu on rozpalił w niej jakieś uczucie. Może gdy dowie się prawdy zapragnie jej pomóc? To by było fajne. Smoke mógłby pokazać trochę pazura, bo na razie widzę go jako wsparcie dla Suba, o którym wiesz już co myślę.
Rain... Mam nadzieje, ze znajdzie sobie kogoś i odczepi się od Jade, bo ona ma być z Ermaciem, niech zabiera swój tyłek z pałacu i tyle, jego też nie polubiłam.

Trochę przeszkadzają mi ich OGROMNE biusty i faceci, którzy przypominają Pudziana. Mimo wszystko chyba się już przyzwyczaiłam i nie wyobrażam sobie ich teraz inaczej. Tylko ta Kitana jest taka brzydka.. Jade w sumie też piękna nie jest, chociaż jest o wiele ładniejsza. Najbardziej urodziwa jest chyba Mileena, oczywiście po eliksirze.

Nie wiem czemu nie zaczęłam czytać tego wcześniej. W ogóle zmieniam zdanie - to się czyta świeeetnie. Powinnaś pisać więcej.
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem