View Single Post
stare 30.10.2013, 18:03   #18
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

Ja jestem zakochana w tym dodatku!
Tak się wciągam, że napstrykałam wyjątkowo niewiele jak na siebie, ale podzielę się swoimi doświadczeniami.
Wysłałam do normalnej przyszłości moją ulubioną parę simów, którzy póki co doczekali się trójki dzieci, wysoki poziom kariery, ale nie to teraz ważne.

Uwielbiam to miasto. Bardzo dopracowany dodatek - oryginalny, zweirający dużo nowych obiektów.


Zmienianie chipów bota (który potem miał do mnie pretensje)


Pomysł z centrum też jest świetny, te interaktywne zakupy są fajnym bajerem.


Programowanie snu. Można z jakimś innym simem śpiącym w tym samym łóżku dzielić swój sen.


W basie wypadowej na kilku stołach są umieszczone skrzaty. Są przeurocze, ale po pewnym czasie zaczynają nieco irytująco popłakiwać, jeśli nikt sie nimi nie zajmie.


Moi simowie doczekali się aż czternastu potomków (ale wkrótce ta liczba i tak ulegnie zwiększeniu :>) Jedna ma status "żyła złota", druga "obrzydliwie bogata", więc mieszkają w centrum, a trzecia to przeciętniacy, ale póki co miałam okazje odwiedzić tylko jedną. Fajnie to wygląda, jak nasz sim tłumaczy im swoje przybycie.


Czy tylko ja uważam, że zdobywanie umiejętności z "technologii" trwa zbyt długo?
Opcja powietrznego pocałunku jest prześwietna i tak romantyczna... :3



Póki co tylko tyle, z pewnością wyskrobie coś wkrótce.
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem