Temat: To
View Single Post
stare 29.09.2013, 19:35   #29
Agor-ia
 
Avatar Agor-ia
 
Zarejestrowany: 10.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 418
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To

Uwagi na świeżo po drugim odcinku:

"o zamążpójściu dzieci!" - jeśli uwzględniasz małżeństwa homo, to ok, a jeśli nie, to powinno być córek zamiast dzieci

"- Siostra! – jęknął, ale bezskutecznie. – Zatrzymaj się do jasnej cholery! " - pogrubienie wg mnie zbędne

"jak córka do końca życia męczy się z niekochanym mężem, płodząc mu czwórkę rozwydrzonych dzieci " - lepiej by brzmiało "z mężem, którego nie kocha". "Niekochany mąż" brzmi tak, jakby to właśnie mąż był tym biednym w małżeństwie No i to mężczyzna płodzi dzieci.

"Ruri wciągnęła duży haust powietrza nosem. " - nie można wziąć haustu powietrza nosem.


Poza tym - podoba mi się, akcja rozwija się w dobrym tempie. Jak dla mnie długość odcinków jest dobra, ale ja akurat lubię takie uczucie niedosytu i oczekiwanie na ciąg dalszy Poza tym historie na forum czytam raczej z doskoku, więc taki ep na jeden kęs jest w sam raz dla mnie Mam swoje domysły co do tego, co będzie dalej, ale nie będę ich zdradzać. Nie chciałabym popsuć komuś lektury
__________________
Lubię piwo i starych rybaków.

Be the type of Woman, who crawls out of bed every day and the Devil says "Oh no, She's awake!"

"The only way to get rid of a temptation is to yield to it." - Oscar Wilde
Agor-ia jest offline   Odpowiedź z Cytatem