Temat: Maskarada
View Single Post
stare 04.08.2013, 14:18   #17
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,609
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Maskarada

Cytat:
Już wcześniej pomagała mi w korekcie błędów(jest jedną z czytelniczek), ale tym razem było ich moim zdaniem na tyle dużo, że należycie by było wspomnieć o jej pomocy.
Cieszę się, ze doszedłeś do takiego wniosku
Cytat:
Ktoś widzi, co jest nie tak?
Ja nie tyle widzę, co wiem, więc... xD

A tymczasem...
Cytat:
Zerwała się na nogi
Na równe nogi.
Cytat:
Ostatnie, co zobaczyła, to ciemną postać spoglądającą na nią znad krawędzi, jej wielkie, puste oczy i zniekształconą w niemym krzyku twarz.
O wow Ciekawi mnie strasznie, kim była ta postać ze snu!
Opis snu z błogiego, wręcz romantycznego nastroju przeobraził się w mrożącą krew w żyłach scenę akcji, gdy ziemia się rozsuwa! Jeju, naprawdę, bardzo mi się to podobało!
Cytat:
- Co to był za sen? – spytała samą siebie – proroczy? Niemożliwe.
- O! - z krtani Livki wydarł się nagle okrzyk zdziwienia.
Uwielbiam motywy snu (w moim FS na szczęście też się taki pojawi ^^), ale tu już rozgrzałeś moją ciekawość do czerwoności! Co też tej Lynn siedzi w głowie, że ma takie sny?!
Cytat:
Aż do rana nie mogła zmrużyć oka, dopiero gdy pierwsze promyki słońca padły na jej twarz, ułożyła głowę na poduszce i wróciła do snu.
Aż do rana nie mogła zmrużyć oka. Dopiero gdy pierwsze promyki słońca padły na jej twarz, ułożyła głowę na poduszce i wróciła do snu.
Przecinek zbędny, bo jedno zdanie nie ma tak naprawdę nic wspólnego z drugim. Wczoraj w którymś z komentarzy do Alice wyłapałam bład tego samego typu...
Cytat:
- Praca tego wymaga. Choć przyznam, że wszystko to, czego człowiekowi potrzeba do szczęścia, dostępne jest na Olympicu.
To tak a propos "sadzenia" przecinków
Nie wiem, co z tymi kapeluszami jest nie tak, ale wyglądają mega sztucznie, natomiast beret szofera to już totalne zUo
Cytat:
Chciałabym bardzo móc z tobą odpocząć, ale pewnie czekają już na nas, by wziąć bagaże.
Loool, ten szofer wygląda na tym zdjęciu tak ponuro i nieufnie xDD Jak jakaś postać z horroru czy czegoś xDD To niemożliwe, że on wyszedł z mojego Bodyshopa! xD

Zmiana nastroju powiadasz? Jeśli tak, to zdecydowanie na lepsze. Doprawdy, nie mam temu odcinkowi nic do zarzucenia, podejrzewam zresztą, że to jeden z lepszych, jakie się pojawią na łamach tego tematu
Wyszło tajemniczo i intrygująco, nowe postacie mają "charakterek", co mi się bardzo podoba. Doskonale poradziłeś sobie z odprawą celną Pewnie obawiałeś się nudy w tym odcinku? Nie tym razem W zachwycie dotarłam do ostatniego zdania!
Jest coraz lepiej (zresztą, czy kiedykolwiek było źle?), aczkolwiek chciałabym, żebyś uchylił nam rąbka tajemnicy xD Nie można trzymać czytelników zbyt długo w niepewności ; D (a domyślam się, ze masz na to szaleńczą ochotę ;>)
No i nie każ tyle czekać na kolejną część, bo zabiję!!!

10/10
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem