View Single Post
stare 21.07.2013, 16:36   #22
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Piękna i Bestia

No, dzień dobry. Nie, dzisiaj bez odcinka Po cichu liczę, że ktoś inny niż rudzia, revallsay, Szlachcic, Chrupcio, RXezo i Bartek napisze coś od siebie :>
A tym wymienionym oczywiście dziękuję za wsparcie ^^

Cytat:
Napisał rudzia
Mam nadzieję, że życie Tani ułoży się mimo zawirowań i dziewczyna będzie równie szczęśliwa jak kiedyś(?) jej mama.
Cytat:
Napisał Szlachic
pytanie tylko, czy córka będzie w stanie coś z tym zrobić?
To może być ewentualny temat kolejnego FS xD
Cytat:
Napisał rudzia
Piszę "kiedyś" bo nie wiemy co się dzieje z Dustinem
W zasadzie po tych dwóch odcinkach można wysnuć pewne wnioski (nikt się nie zastanowił, dlaczego to Wiktor pojawił się na zdjęciu?).
No ale może potrzymam czytelników AND3 jeszcze w niepewności A reszta niech się nie przejmuje tą postacią - w odpowiednim momencie wyjaśni się dokładnie, kim jest
Cytat:
Napisał revallsay
Nie znam wcześniejszych historii bohaterów
Z jednej strony to świetnie, a z drugiej - szkoda xD W wolnej chwili polecam zajrzeć do tego tematu. Relacje głównej bohaterki i jej ojca to ciekawa sprawa
Ciąg dalszy tego, co tu się dopiero tworzy (vel B&tB vel AND3/4) też jest, ale nie radzę szperać, bo historia straci swój urok
Cytat:
Napisał Szlachcic
Przyznam szczerze, że na początku pogubiłem się w imionach postaci!
Ja Ci się wcale nie dziwię
Cytat:
Do tego trzymają się razem pewnie tylko ze względu na dziecko.
Serio będę musiała o tym pomyśleć w kategorii kolejnego FS xD No ale najpierw mam do skończenia to, a wakacje mam tylko do października!
Cytat:
Ironią losu jest więc, że w gruncie rzeczy historie matki i córki są podobne
Podobne, ale - paradoksalnie - inne :> Tak jak inne są Lily i Tania i ich mężowie.
Cytat:
Napisał chrupek
Jupi, jestem w Twoim FS
Lily pobiegła po Ciebie! Cóż za zaszczyt Cię spotkał
Cytat:
Rozumiem, że to nadal jeszcze wstęp
Tak.
Cytat:
Ciekawy pomysł ze zdjęciami i "podpisami"
Nie, to jest forma FS. Zresztą, wspominałam, że to eksperyment. Pewnych myśli nie chce mi się po prostu rozwijać, bo nie są istotne. Zresztą, to początek wprowadzenia - nie zaczęłam jeszcze pisać pierwszego "właściwego" odcinka, ale będę się trzymała "literackiego" stylu.
Cytat:
Wybacz, że mój komentarz jest trochę nieskładny
Wybaczam :*
Cytat:
Napisał RXezo
Będzie jedno czy wielowątkowa?
Jednowątkowe to były tragedie antyczne, a to jest współczesne opowiadanie
Cytat:
Aż mnie bierze na fotostory... (konkurencja he he)
No ja mam (cichą) nadzieję, że na tyle ruszę sumienia tych kilku czytelników, że zrobi się ruch w dziale Ja też czuję się poniekąd jak początkujący pisarz, chociaż nikt (no chyba, że rudzia mnie już prześcignęła) nie napisał tu tyle, co ja xD

Ostatnio edytowane przez Liv : 21.07.2013 - 16:39
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem