View Single Post
stare 29.04.2013, 11:38   #7
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Sqiera Zobacz post
Heh, to dopiero prolog, a ciekawe co wymyślisz dalej (bo będzie ciąg dalszy, prawda?)
No wlasnie... to dopiero prolog hehehe Pozniej bedzie hardcore
Dalszy ciag bedzie, ale jak sama wiesz, mam jeszcze O.P. Takze kolejny odcinek E.N szybko sie raczej nie pojawi.

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Doszłam tylko do punktu, gdzie simka stoi przed drzwiami i nie można ich otworzyć A już tak się wczułam! Nie wiem, czy tak ma być i ciąg dalszy nastąpi, czy to u mnie coś nie tak... ;/


Hmmm... powinniscie dojsc do punktu gdzie pisze, ZE UKONCZYLISCIE PROLOG. Jezeli cos jest nie tak, to daj link do filmu, na ktorym sie zatrzymalas a ja go sprawdze

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Znalazłam jednak jednego, bardzo wielkiego minusa - mianowicie ORTY w tekstach! Szybko zmieniaj te "nie ważne", "na przeciwko", a zwłaszcza to "bezgÓście", bo po oczach wali niemożliwie!
Tego bezguscia nie moge sobie wybaczyc ;p Nie wiem jak to sie stalo
Ortow staram sie unikac, ale wplyw na bledy ma rowniez to, ze wszystkie polskie znaki.... uwaga.... kopiuje z edytora tekstu. Jest to bardzo mozolna i zmudna robota i czasami cos jestem wstanie przeoczyc.

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
btw. Znowu RUDA simka xD Biorąc pod uwagę Twoje sny, pozostawiam ten fakt bez komentarza, haha!
Juz kiedys mowilem, ze rude jest piekne


Dziwi mnie, ze nikt nie wspomnial, o takim smaczku jak haslo, ktore tam wrzucilem... a konkretnie o to jakie ono jest. No chyba, ze nie doszliscie do tego momentu...hmmm... tak jak powiedzialem piszcie, jezeli cos wam nie dziala.

EDIT: ZAUWAZYLEM BLAD W JEDNYM Z FILMOW, KTORY ZOSTAL NAPRAWIONY. JEZELI COS WAM NIE DZIALA TO PISZCIE TUTAJ WRAZ Z LINKIEM!
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 29.04.2013 - 11:50
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem