View Single Post
stare 03.04.2013, 20:20   #1185
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Generalnie mój Downloads nie wygląda tragicznie, bo od jakiegoś roku segreguję systematycznie wszystko to, co pobieram. Mam jednak dodatki (ok. 2,5 GB ) ściągane bardzo dawno temu i po prostu wrzucone do jednego folderu. Panuje tam bałagan i wiem, że są tam meshe bez recolorów i odwrotnie. Próbowałam dojść do ładu i składu przez Cleana, ale nie da rady, bo o ile pozbyłam się zbędnych recolorów (np. na GoS'ie i livejournalach lubują się w 50 różnych odcieniach ubrań , to nie ma tam żadnych podglądów meshy i nie wiem, co mogę spokojnie usunąć ;/

Najprościej mówiąc, muszę zrobić 2 rzeczy - pousuwać zbędne rzeczy z gry/warsztatu i pousuwać osamotnione, nieprzydatne meshe/recolory.

Dotarłam dziś do takiego programu Delphy's Download Organiser. Teoretycznie potrafi on wyszukać te wszystkie "sierotki" bez drugiej połówki, tylko zastanawiam się, na ile można mu wierzyć. Po przeskanowaniu folderu, znalazło mi ponad 800 takich (ponoć) bezsensownych, nieprzydatnych plików! Póki co, przeniosłam je tylko do innego folderu i mam zamiar sprawdzić, jak będzie wyglądać bez nich gra, bo boję się usuwać je tak w ciemno.

Cytat:
Napisał aniak99
Tylko niestety jak kasujemy coś w warsztacie, to tylko recolory się kasują, a meshe pozostają i trzeba samemu je usunąć.
I w tym właśnie problem... jak rozpoznać potem w folderze te meshe, by je spokojnie usunąć? ;/

Cytat:
Napisał Liv
Wiesz, mnie też to ciekawi, bo słyszałam dokładnie to samo, ale wczoraj na BPS natknęłam się na poradnik, w którym wytłumaczone było, że dodatki (i meshe, i recolory) można usuwać przez grę. Nikt się temu nie sprzeciwił.
Interesujące. Czyli jednak można coś zdziałać poprzez grę! Na pewno wypróbuję ten poradnik. To jest między innymi to, czego szukam, bo parę rzeczy bym powywalała, ale w Cleanie nie ma podglądów ;/

Cytat:
Napisał Liv
Osobiście w przypadku brakujących meshy po prostu dogrzebuje się do strony, z której ściągałam, ściągam jeszcze raz i po prostu nadpisuję te pliki, pory okazji odzyskując mesha.
Na meshe bez recolorów również nie znam lepszego sposobu niż ten.
Na pewno masz rację, ale u mnie nie przejdzie to z prostego powodu - te dodatki, które muszę doprowadzić do porządku, były ściągane tak dawno temu, że nie ma możliwości, abym przypomniała sobie, skąd je wzięłam ;/

I teoretycznie mogłabym usunąć cały ten folder z burdelem w środku, ale są też w nim rzeczy, które są dla mnie ważne, a ja nie mam pojęcia, jak je wyciągnąć, ew. skąd ponownie ściągnąć, więc to straszny ból tak po prostu usunąć... :>

No, ale dzięki za odpowiedzi, jestem trochę pocieszona
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem