View Single Post
stare 12.03.2013, 21:53   #22
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: Studenckie Życie -wrażenia z gry

Cytat:
Napisał stinkfist Zobacz post
chociaz wpienilam sie, jak mi skasowalo bloga i wszystkie zdjecia po powrocie ze studiow do domu.
po powrocie do domu jak klikniesz w 'stwórz nowego bloga' to tak naprawdę pojawi się blog który się prowadziło na studiach.. taka zmyłka

Ja zauważyłam, że student może otrzymać dwie dodatkowe cechy, jedna za osiągnięcie 4 gwiazdki w grupie społecznej (o czym było już wspomniane) a druga jest to cecha akademicka za skończenie studiów. Fajnie, że dzięki temu sim może mieć 7 cech a nie tylko 5..

Natomiast zauważyłam pewien błąd, nie wiem czy to tylko u mnie czy nie, ale mój sim za żadne skarby nie chce się nauczyć umiejętności sportu.. Trochę to dziwne..
Ciekawe jest rozwinięcie umiejętności sieci społecznej ponieważ na kolejnych poziomach można odblokować na smartfonie nowe skórki, możliwość poznania nowych simów (można wybrać płeć, wiek oraz cechy jakie ma posiadać) oraz można ingerować w związki między simami. Na ostatnim poziomie można nawet decydować który sim ma być chłopakiem/dziewczyną innego sima lub twojego. Wcześniej odblokować można najlepszego przyjaciela, zauroczonego, przyjaciela itd. więc jest to naprawdę przydatne, jeśli nie chce się mozolnie rozmawiać i tworzyć relacji powoli i bez kodu

Zauważyłam również, że jeśli protestuje się na temat z 3 gwiazdkami trudności to następnie przez 2 dni można zdobyć pewne "przywileje ", np. szybsze rozwijanie umiejętności lub lepsza ocena studiów (jest to zależne od wyboru tematu). Oczywiście protest musi się skończyć sukcesem.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem