Temat: Tuvan
View Single Post
stare 09.03.2013, 23:02   #8
Morgana
 
Avatar Morgana
 
Zarejestrowany: 13.12.2011
Skąd: Pieklo <333
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 233
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Tuvan

bede sie wrozniac, ale... mnie nie powalilo oczywiscie technicznie jak zawsze super(za kazdym razem kiedy cos u ciebie komentuje pisze chyba to jedno, identyczne zdanie ), ale jako calosc cos mi tutaj nie pasuje. dla mnie klip jest po prostu troche... nudny? wszedzie jest kolorowo i ladniutko, ale dla mnie mniej wiecej od polowy leci to samo. przez to miganie, krecenie sie, itd. nie moge pozbyc sie(zapewne mylnego, ale zawsze...) wrazenia ze nie miales do konca pomyslu co dalej dac. mowiac szczerze to nie dziwie sie, ze taki krotki, bo gdyby byl dluzszy i caly czas utrzymany w takim klimacie to by bylo bez sensu jak dla mnie, no chyba ze byloby jakies urozmaicenie, ktore by go pozniej uratowalo
muzyka mi sie nie podobala(to juz oczywiscie standard w moim przypadku xDD) tylko przez pierwsza minute, bo pozniej juz byla mi zupelnie obojetna

no coz, na pewno nie moge powiedziec ze klip jest zly. obrazki bardzo mile dla oka, i chociazby z tego wzgledu juz godne ogladania ;D tylko ze dla mnie to niestety za malo, zebym powiedziala ze mi sie podoba
Morgana jest offline   Odpowiedź z Cytatem