Temat: Vorg
View Single Post
stare 03.08.2012, 21:20   #258
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 1,035
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Vorg

No cóż, nie powiem, że nie jestem zaskoczona, ani że mnie to nie obchodzi, bo akurat "Vorg" jest jednym z moich ulubionych opowiadań i z niecierpliwością czekam na jego dalsze części. Jednakże nie będę Cię błagać, byś zmieniała swoją decyzję, bo jeśli jest szansa, że uda się go wydać, to po prostu nie można takiej okazji zmarnować. Rozbudowanie fabuły jest bardzo dobrym pomysłem, bo sposób, w jaki to wszystko stworzyłaś (całą rzeczywistość "Vorga", postaci, miejsca, demonologię) naprawdę robi wrażenie i szkoda by było, aby potraktować to po macoszemu i opisywać tylko ogólnie. To opowiadanie naprawdę zasługuje na to, by się nim zająć, dopieścić go i stworzyć z niego całkiem pokaźną lekturę.
Ja całym sercem Ci kibicuję i mam nadzieję, że Ci się powiedzie. Naprawdę chciałabym kiedyś trzymać w ręku książkowe wydanie "Vorga", a z Twoim osobistym podpisem i dedykacją to już w ogóle marzenie
A jeśli nawet Ci się nie powiedzie (odpukać!), to zawsze możesz wrócić tutaj, gdzie masz cały czas wiernych fanów swojej twórczości
Pozdrawiam.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem