View Single Post
stare 05.07.2012, 17:22   #8
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 793
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

U mnie na ławeczce nie ma wyboru rodzaju ćwiczenia, na tv i radiu owszem, ale nie na przyrządach. Domyślnie w grze (zresztą podobnie jest w życiu) ćwiczenia siłowe na ławecce służą do robienia masy a wydolnościowe na bieżni do wyrabiania formy i chudnięcia, drążek do ćwiczeń który doszedł w dodatku "Zostań gwiazdą" też działa na masę i siłę. Ale najszybciej sim schudnie przez jogging, wystarczy że przebiegnie się przez miasto w te i we wte i już z pulpecika robi się normalny/szczupły sim. Można też wykupić nagrodę do formowania ciała, ale niepamiętam nazwy.

Z tym dawaniem prezentów to skopali sprawę, dałam kiedyś w prezencie innej simce owoc życia i rybę śmierci by sobie mogła przyrządzić ambrozję (gotowanie miała na maxa), a po zmianie aktywnej rodziny na ową simkę prezentów nie było, myślałam że to bug a tu się okazuje że po prostu niedopracowali tej interakcji.

@Meggie a nie wyłączyłaś przypadkiem postępu historii? Ja wyłączyłam bo nie chciałam by się przeprowadzali pod moją nieobecność gdy skaczę po rodzinach,w efekcie simowie przestali też samowolnie zawierać związki.
Albo korzystasz z moda który blokuje automatyczne interakcje romantyczne?

Ostatnio edytowane przez Chloé : 05.07.2012 - 17:28
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem