View Single Post
stare 09.06.2012, 17:38   #15
Oaza
 
Zarejestrowany: 25.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 31
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kwjat Kalafjora

No i kolejne świetne historie do śledzenia. Ja się teraz powinnam chemii uczyć! ;p

Kurczę, kalafjorze, to jest naprawdę bardzo pozytywne. Ukłony za tytuł wątku, bo uwielbiam taki dystans. Mój egzemplarz Kwiatu... oczywiście takoż i nawet nie łypie spode grzbieta. Stoi sobie w witrynce i śmieje się razem ze mną.
Cytat:
Napisał kalafjor
- Musiałam ściągnąć kilka ubrań z Liana. If you know what I mean…
Padłaaam! xD Jeśli kiedykolwiek będę w ciąży, to właśnie tak poinformuję o niej Najbardziej Zainteresowanego! xD

No, to teraz bardziej poważnie. Co prawda nie grałam Macierzankami (za to rozbudowałam maleńką rodzinę Łopatków do rangi rodu), ale szkoda mi Petroneli. Niech jej, jej koleżance i pani burmistrz ziemia lekką będzie.
Można spytać, jaką aspirację ma Zuzia? Zastanawiam się między romansowaniem a bogactwem. Choć w sumie to plus dla Ciebie, że tak niejednoznacznie ją przedstawiasz. ;) Z chęcią przeczytam o jej dalszych losach, bo zapowiada się ciekawie (chociaż te nieplanowane ciąże to są już, z tego co widzę, w zatrważającej części historyjek). Nie mam pojęcia o charakterze naszego maxisowego Sobiesława, dlatego nie wiem, czego się po nim w tej sytuacji spodziewać. Nieważne, co nam zaprezentujesz, i tak prawdopodobnie będę zaskoczona. :)

Edycja
Cytat:
Napisał kalafjor
Oazo, może zaprezentujesz Łopatków?
Uuuch, bardzo bym chciała, ale straciłam wszystkie zdjęcia. ;(

Ostatnio edytowane przez Oaza : 09.06.2012 - 18:57
Oaza jest offline   Odpowiedź z Cytatem