View Single Post
stare 04.04.2012, 18:20   #22
mucha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rzeczy, których NIE WOLNO robić w grze / Uszkodzenie otoczenia

Tak się złożyło, że w ramach przywitania występuję do Was z problemem.

Otóż wcześniej już zaglądałam na to forum, nie chciałam się jednak rejestrować. Dopiero kiedy natknęłam się na ten temat, uznałam, że to zrobię.

Problem jest następujący:
W Miłowie usunęłam wszystkie rodziny (prawie wszystkie) z kosza rodzin, między innymi rodzinę Hak (matka była siostrą Daniela Przyjemniaczka), ze zwyczajnego lenistwa i niechęci do grania kolejnymi rodzinami (generalnie gram sobie Maxisowskimi, włączając do rodzin postacie NPC, poznane przez simów).
W każdym razie - Danielem Przyjemniaczkiem gram.

Dopiero po przeczytaniu tego tematu uświadomiłam sobie, że nie powinnam była tego robić (kajam się wewnętrznie).

I stąd mam pytanie - czy jest możliwość przywrócenia rodziny Hak do gry (na nich zależy mi najbardziej, bo byli spokrewnieni z rodzinami, którymi gram; ale tak na dobrą sprawę widzę - czytam - że nie powinnam kasować żadnej z rodzin)? Konkretnie do kosza rodzin w Miłowie?
Albo inaczej, czy usunięcie rodziny z kosza rodzin oznacza bezpowrotne pozbycie się pliku rodziny?

I, drugie, czy w takim wypadku, aby ich odzyskać, będę musiała zrobić reinstalkę gry? Problem w tym, że życiem Simów zaszłam dość daleko i nie chciałabym cofać się do punktu wyjścia, więc czy istnieje opcja np. reinstalki, aby odzyskać kilka rodzin, ale bez utraty wszystkiego, co do tej pory zrobiłam w grze?

Ewentualnie, czy pozostaje mi modlić się cicho w duchu, żeby otoczenie się nie zepsuło? (;

(Jeśli coś jest niejasne, to mogę sprostować - starałam się jak najdokładniej przekazać na czym polega mój problem).

Ostatnio edytowane przez mucha : 04.04.2012 - 21:21
  Odpowiedź z Cytatem