View Single Post
stare 07.08.2011, 17:11   #97
agacarter
 
Zarejestrowany: 06.08.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 65
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy by Aya :}

1.Mru
Nie podoba mi się jest ohydna po pierwsze wygląda na kujonka. Minę ma smętną. Oszpeca ją ten kolczyk i te okulary ale podobają mi się jej włosy i ten kolor są bardzo ładne.
2.Chijo
Jest obrzydliwa. Kolor skóry jest daremny chociaż wiem że to japonka. Włosy ma straszne ale usta i oczy ma bardzo ładne.
3.Lana
Średnio mi się podoba niszczą ją te piegi nie podobają mi się są obrzydliwe. Oczy i usta ma ładne ale jakoś mi nie pasuje do niej blond.
4.Samantha
Jest nie ładna. Po pierwsze ma piegi i są obrzydliwe. Po drugie ma nieładny kolor skóry. Po trzecie kolor włosów i wygląd tej fryzury jest obrzydliwy.
5.Parce najbardziej podoba mi się facet jest słodki a ta jego lala jest paniusią i ona do niego nie pasuje ma okropny wyraz twarzy.
6.Ash
Jest bardzo ładna. Piegi jej nie pasują usta ma skrzywione i jakoś mi się przestała podobać.
7.Armand
Wygląda na lalusia ale nie jest zły. Podoba mi się i jest słodki.
8.Natasha
Jest piękna bardzo mi się podoba. Trochę mi się ten lekki wykrzywionej miny nie podoba ale jest naprawdę piękna. Fryzurę ma cudowną a i jeszcze jedno jest za blada.
9.Marika
Wygląda na smętną osobę. Ma skwaszoną minę nie lubię takich simów. I na dodatek ma piegi a te jej oczy są masakryczne. Ale ma ogromnego plusa za tego dalmatańczyka.
10.Vittonio
Średnio mi się podoba jest okropny a jego kształt twarzy jest ohydny.
11.Pandora
Dużo rzeczy mi się w niej nie podoba. Po pierwsze brwi i an dodatek różowe masakra. Po drugie kolor włosów kojarzy mi się ze sraczką. Po trzecie skórę ma za bladą. Ale powiem podoba mi się za jedną rzecz jest wyjątkowa. I podoba mi się ta czerwień na ustach.
12.Lemia
Jedynie podoba mi się fryzura. Oczy i usta są straszne. Kształt twarzy jest okropny wygląda jak aż brak słów.
13.Karen
Nie podoba mi się bo ma piegi są brzydkie. Fryzura jest świetna i kolor oczów ale reszt mi się nie podoba.

Ostatnio edytowane przez agacarter : 08.08.2011 - 17:53
agacarter jest offline