View Single Post
stare 29.10.2010, 23:26   #4
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacje modów

Jakbyście znaleźli mody na szybkie czytanie i szybką naukę nut... Przeglądałam wstępnie neta za czymś takim, ale jeszcze nie ma. Idę o zakład, że do nowych instrumentów będą osobne książeczki do nauki dodatkowych kompozycji. To samo z nowymi rybami. Przydałyby się też mody na kupienie wszystkich książek, ryb i owoców/warzyw.

Szukam też moda na wskrzeszanie, ale, żeby dało się wskrzesić Sima z nagrobka. Dlaczego o tym piszę, bo znalazłam moda na zmienianie simów w mumie, wampiry, duchy i z powrotem w ludzi, ale mnie to nie urządza. Nie lubię duchów, więc mam moda wyłączającego ich pojawianie się. Z resztą i tak te duchy, na których mi zależy się nie pojawiają. Fajny byłby mod, który daje okazję "Duch", wtedy bym stworzyła grywalnego ducha i mogłabym ducha bez problemów wskrzesić. Mogę zrobić ambrozję albo użyć moda.

EDIT:

Mam już moda na wskrzeszanie! Fajnie! Wyszedł nowy NRaas DebugEnabler. Jak nim wskrzeszać? Proste, klikamy na nagrobek i idziemy w opcję: NRaas\DebugEnabler\Options i tam mamy opcje wskrzeszania. Można wskrzesić lub stworzyć grywalnego ducha.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 29.10.2010 - 23:49
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem