View Single Post
stare 03.09.2010, 17:32   #23
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Starlight Zobacz post
@up Masz Konsole że chcesz kupić?
Nie śnij że gra z PS3/Xbox pójdzie Ci na kompie bez win 7 albo vista ok 6GB i karty graficznej ok 2GB i programu emulacyjnego.
Ale chyba mnie nie zrozumiałeś nie mam ani Xbox ani PS3 kupię na PC

Dzięki ale to znam

Mam nadzieje,że wyjdą jakieś inne mordobicia na komputer dlatego chcę to to kolejna bijatyka nie liczą Tekkena którego ja mam w emulatorze.

Ale szkoda,że nie ma bonusowych aren tyko są w najnowszym jak rozwalenie samochodu czy beczki były też beczki z ogniem co trzeba było te wszystkie trzy rozwalić a ja się zastanawiam dlaczego Zangief jest taki cały w bliznach, ale szkoda,że nie ma takiego czegoś jak pobijesz rywala to na obrazku będzie zakrwawiony i posiniaczony a słyszałem coś o zmianach stroju da się jakoś zmienić w trybie arcade

Rozpisałem się trochę ale nic.

Hejka.

Sorry,że post pod postem ale mam kilka pytań.

Kupiłem sobie SFIV i tak się składa ,że pad mi jest niepotrzebny ale i tak zadam wam pytania.

1. Jak zrobić ultra combo Vegą i Guile tu piszę,żeby wcisnąć góra i dół i co dalej.
2. Jak zrobić ultra combo Zangiefiem mam zrobić obroty lewo, góra,prawa czy coś
3. Jak odblokować Akume boję się tego robić pisze tutaj ,że muszę mieć 1 perfekt ale walce ze wszystkimi przeciwnikami mówię o odblokowanych postaciach jak sakura czy Dan

Mam nadzieje,że pomożecie.

Starlight EditNie przepraszaj Tylko EDYTUJ

Ostatnio edytowane przez Starlight : 03.09.2010 - 18:55 Powód: Nie przepraszaj Tylko EDYTUJ
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem