View Single Post
stare 13.02.2010, 21:52   #20
UserBrit18
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PORADNIK - Jak zainstalować rzeczy z internetu (pliki packages)

Witam,

Mam identyczny problem, jak Adam1394...

Miałem wersję podstawową i zainstalowałem sobie Riverview i inne ciekawe dodatki ze Store, jak jakieś dwa samochody, jakieś ubrania, później doinstalowałem Wymarzone Podróże i dalej wszystko było ok...

W końcu ucieszyłem się, że wreszcie wyszły nowe akcesoria, z nadzieją, że będzie wreszcie można urozmaicić domy moich Simów, ale nie dość, że mało tych przedmiotów w tych akcesoriach, to jeszcze zniknęły mi z gry zainstalowane wcześniej dodatki ze Store... (Już w jakimś temacie mówiłem, że zniknęło mi Riverview razem z moimi wszystkimi rodzinkami (bo tylko tam grałem, nie w SV), ale później zauważyłem, że nie ma absolutnie żadnego z zainstalowanych wcześniej dodatków!

Co więcej próbowałem coś robić na własną rękę i już w ogóle się pokopało, bo chciałem odinstalować wszystko i zainstalować jeszcze raz, po czym owszem PRAWIE wszystko się odinstalowało (zostało kilka obiektów, które "nie mogą zostać usunięte, gdyż są powiązane", czy coś w tym stylu, a jak chciałem ponownie wszystko zainstalować, to nie dość, że owszem po instalacji wyskoczył komunikat "sukces!" (standardową metodą, przez "zaznacz wszystko" i "instaluj" w zakładce "pobrane" w programie startu gry), ale i tak ich nie ma w grze (nawet w zakładce "obiekty zmodyfikowane"), to jeszcze te obiekty, które nie mogły zostać odinstalowane przez moją nieuwagę zainstalowały się kilkukrotnie (tym sposobem, mam w zakładce "obiekty zmodyfikowane" cztery razy "kombinezon i koszula z długimi rękawami", ale w grze i tak tego nie uświadczę :/ )

Jakieś sugestie? (Już mi na tej rodzince z Riverview nie zależy, zrobiłem nową, ale generalnie chciałbym mieć tę okolice i moje fajniejsze samochodziki! XD )

Pozdrawiam,
UserBrit18
  Odpowiedź z Cytatem