View Single Post
stare 25.06.2009, 18:14   #3
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom

andonezja: nie wiem, czy pomogę, bo w DMC4 nie grałam (ani w żadną z tej serii, szczerze mówiąc), a nie jest tak łatwo znaleźć dobry odpowiednik... zdaje mi się, że... hm, może Sudeki? Ponoć niby cRPG, ale akcji jest dużo. Resident Evil 4? To jest akurat survival horror... Trudna sprawa. A poprzednie części DMC?
EDIT: Wg encyklopedii gier PC podobne do DMC4 jest Onimusha 3: Demon Siege (w której "występuje" Jean Reno), ale nie wiem, na ile można im ufać...

Chciałabym ożywić trochę temat, bo sądzę, że jest przydatny... tylko że nie wiem, na ile moje podpowiedzi są coś warte, bo o ww. grach mam bardzo ogólne pojęcie.

Poza tym, sama szukam paru gier:
- cRPG/akcja podobna do serii Gothic (klimatem)
- dobrej przygodówki, czegoś zabawnego i inteligentnego zarazem; dodam, iż znam "Baśń o Dziadku Mrozie, Iwanie i Nastce", "Hokus Pokus Różowa Pantera" i "Na kłopoty Pantera" i prosiłabym o coś... hm... innego. Byłoby dobrze, gdyby były spolonizowane, bo z moim angielskim tak średnio, a nie bardzo mam ochotę ślęczeć ze słownikiem nad grą.
Ach, i żeby te gry nie miały kosmicznych wymagań, bo mój komputer... ekhem, karta graficzna zintegrowany Intel 224MB - to chyba jego achillesowa pięta; ostatnio Gothic II mi się tnie

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 25.06.2009 - 18:19 Powód: sprawdziłam
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem