TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   TheSims.pl - archiwum (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=176)
-   -   20 złotych zasad forum (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=50357)

Anonimowe Alkocholiczki 14.04.2009 15:11

20 złotych zasad forum
 
1. Słuchaj rocka i metalu. Nawet jeśli nie lubisz, udawaj, że lubisz.
2. Liż tyłek administracji, ale nie bądź zbyt sweet.
3. Jeśli kręci cie pop, nie ujawniaj tego!
4. Obrażaj chrześcijan.
5. Miej nick w stylu: Heather, Lily Rose, Carmen bądź sperma_w_kapeluszu, smukła dziewica
6. Obrażaj plastiki i olewaj młodszych
7. Udawaj dojrzałego. Udawaj dojrzałego. Udawaj dojrzałego. Udawaj dojrzałego. Udawaj dojrzałego.
8. Często wpisuj się do marudnika w stylu:
nienieneineineinienneieieineie
9. Omijaj szczęściarza
10. Oglądaj tylko mądre filmy, chociaż usypiasz w połowie
11. Udzielaj się na czacie: sporo przekleństw
12. Napisz mroczne fotostory.
13. Używaj słowa: infantylne ile wlezie.
14. Wyśmiewaj, krytykuj, prowokuj.
15. Zgrywaj chojraka.
16. Oceniaj innych bezpodstawnie
17. Pod żadnym pozorem nie lub Zmierzchu, HSM i głupich komedii romantycznych- to takie infantylne!
18. Czytaj tylko nudne i grube książki.
19. Jeśli nie czytasz, szukaj tytułów w necie.
20. Odrzucaj zaproszenia od infantylnych dzieciaków!

To 20 złotych zasad FORUM THESIMS! I tak się zachowuje większość.

Björk 14.04.2009 15:15

Odp: Co sądzisz o tym forum ?
 
I mi się te "pseudo zasady" niesłychanie podobają :D
Świetna obserwacja :)

FakeYourDeath 14.04.2009 15:20

Odp: Co sądzisz o tym forum ?
 
AA , wysłałyście mi to kiedyś :D

Anonimowe Alkocholiczki 14.04.2009 15:24

Odp: Co sądzisz o tym forum ?
 
No tak, ale kilka osób zachęciło nas w PM-ach do umieszczenia, a po wiadomości Bjork całkiem się zdecydowałyśmy...

Fool 14.04.2009 15:24

Odp: Co sądzisz o tym forum ?
 
ueheh, niektore calkiem trafne, ale nie wiem czy akurat do tego forum. na szczescie jest tu na tyle duzo indywidualnosci, ze spokojnie mozna forsowac wlasne zdanie i afiszowac sie ze swoja ulubiona muzyka/filmami bez wiekszych problemow :p

Pani_Snejp 14.04.2009 15:27

Odp: Co sądzisz o tym forum ?
 
... Co to znaczy 'infantylnie'?...

Edit: nvm, już wiem ;o

Björk 14.04.2009 15:40

Odp: Co sądzisz o tym forum ?
 
Cytat:

Napisał Anonimowe Alkocholiczki (Post 1000278)
No tak, ale kilka osób zachęciło nas w PM-ach do umieszczenia, a po wiadomości Bjork całkiem się zdecydowałyśmy...

Będzie na mnie, że rozpętałam burzę :D

Ale serio - to tak, prosiłam, bo jest to zabawne a jednocześnie daje trochę do myślenia :)

Szczególnie punkty:
Cytat:

Napisał Anonimowe Alkocholiczki
6. Obrażaj plastiki i olewaj młodszych

Jakby "plastiki" (cokolwiek to znaczy) były gorsze??

Cytat:

Napisał Anonimowe Alkocholiczki
7. Udawaj dojrzałego. Udawaj dojrzałego. Udawaj dojrzałego. Udawaj dojrzałego. Udawaj dojrzałego.

To jest po prostu rewelacja :D
Szczególnie imponujące jest kiedy uczeń liceum pisze komuś "Co Ty gimnazjalisto możesz o życiu wiedzieć?!" ;)

Cytat:

Napisał Anonimowe Alkocholiczki
8. Często wpisuj się do marudnika w stylu:
nienieneineineinienneieieineie
9. Omijaj szczęściarza

Osobiście o wiele bardziej lubię rozmawiać z osobami zadowolonymi ze swojego życia, a nie wiem czemu się utarło, że jak ktoś komuś życzy miłego dnia, to od razu musi być sŁitaŚnY i komuś włazić w tyłek?

Cytat:

Napisał Anonimowe Alkocholiczki
13. Używaj słowa: infantylne ile wlezie.

no tak... oczekujmy od 12 latków by pisali powieści na miarę Henryka Sienkiewicza i poematy na miarę Mickiewicza ;)
Cóż może kiedyś będą, ale muszą trenować, a ocena "infantylne" skutecznie może do tego zniechęcić :)

Cytat:

Napisał Anonimowe Alkoholiczki
14. Wyśmiewaj, krytykuj, prowokuj.

To mówi samo za siebie...

Chryzantem Złocisty 14.04.2009 16:05

Odp: Co sądzisz o tym forum ?
 
ooo,zapomniałyście o czymś jeszcze!

21.Każdą fotkę komentuj "Śliczne,piękne,cudowne",nawet jeśli ktoś zamieścił po raz sześćdziesiąty fotkę w tej samej pozycji tylko że lekko przekręcił głowę.
22.Umieszczaj swoje zdjęcia tylko takie,na których widać pół Twojej twarzy,albo całą (jeśli jesteś ładna/y).Jeśli nie jesteś,to się nie przejmuj,i tak Ci napiszą,że jesteś boginią/bogiem piękności.
23.Pamiętaj o zachowaniu mrocznego klimatu.Coś jakby emo,ale nie do końca emo,bo emo jest be.
24.Najlepiej zrób sobie fotki w przebieralni w modnych sklepach,ubierając na siebie ciuchy o których możesz pomarzyć,ale są kul,trędi i dżezi.
25.Jeśli masz takie ciuchy w domu,to narzuć wszystkie na siebie,dodaj do tego ogromne czarne okulary i wykrzywioną pozę.Najlepiej na mieście/na rogu/w parku/w lesie.
26.A jeśli marzy Ci się super-hiperaśna słit foteczqa,to dorwij swoją równie czadową jak Ty przyjaciółkę (Gabryśkę czy inną Mariolkę),i zróbcie sobie razem fotki w różnych dziwnych pozycjach,ostatecznie ustawcie aparat żeby cykał fotki co 5 sekund i oddychajcie.
Nie zapomnijcie o kul trędi i dżezi ciuchach!!
27.Prawdziwą Francją Elegancją jest robienie sobie fotek w studiu fotograficznym,bądź profesjonalnym aparatem profesjonalnego fotografa(bądź kolegi).
Kiedy rzucicie takie fotki na forum,dodatkowo przerabiając je w Fotoszopie,macie pewność,że będą o was pisać przez następne 3 strony.

Raven 14.04.2009 18:45

Odp: Co sądzisz o tym forum ?
 
buhahah dobreee



stinkfist 14.04.2009 19:21

Odp: Co sądzisz o tym forum ?
 
Cytat:

Napisał Chryzantem Złocisty (Post 1000338)
27.Prawdziwą Francją Elegancją jest robienie sobie fotek w studiu fotograficznym,bądź profesjonalnym aparatem profesjonalnego fotografa(bądź kolegi).
Kiedy rzucicie takie fotki na forum,dodatkowo przerabiając je w Fotoszopie,macie pewność,że będą o was pisać przez następne 3 strony.

TAA? serio?
dzieki za rade, przyda sie na przyszlosc <3

ej a co do wszystkich 'zasad': w sumie niektore bolesnie prawdziwe, heheh, przykre


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023