TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 1: Zdjęcia z gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=253)
-   -   Dom pani Nowak [BRAK ZDJĘĆ] (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=27602)

Jean 09.02.2006 20:12

Dom pani Nowak [BRAK ZDJĘĆ]
 
To mój pierwszy opublikowny domek. Moze cie krytykowac do bólu! Ale i tak ja go lubie :P
Oto całosc cz.1


Całosc cz.2


Przedpokój

Duży pokój

Jadalnia z kuchnią

Gabinet

Łazienka

Sypialnia

Wszystkie pomieszczenia

Basen

i Labirynt

Oceniajcie chocby byłoby to bolesne xP

Dsquared 09.02.2006 20:21

No to ocenię...
Ładnie... podoba mi się w środku....przytulnie...masz WIĘKSZY wybór tapet niż ja;D
Jedyne do czego muszę się przyczepić to ten basen to chyba dla 100 osób ;/ w ogrodzie dlaczego te meble nie są przy basenie tylko pod płotem... :/
Bryła bardzo nieciekawa.
Ogólna ocena 8/10


P.S Doskonałe te kanapy w dużym pokoju... lolowe xD skąd je wytrzasłaś ;D?

Jean 09.02.2006 20:25

Sciągnęłam tylko niepamiętam skąd. Na któryms linku w linkarni.Jak znajde podam ci

*ania500* 09.02.2006 20:35

Dom jest naprawdę ładny :). Jest dużo ładniejszy wewnątrz niż na zewnątrz, jak dla mnie to basen troche za duży ;). Właściwie jedyne, co mogę się przyczepić, to podłogi w gabinecie i sypialni (trochę nie pasują do mebli). Ale całość i tak bardzo ładna, daję 7/10 ;)

!Pao! 10.02.2006 07:30

Kanapy..
 
Cytat:

Napisał Dsquared
No to ocenię...
Ładnie... podoba mi się w środku....przytulnie...masz WIĘKSZY wybór tapet niż ja;D
Jedyne do czego muszę się przyczepić to ten basen to chyba dla 100 osób ;/ w ogrodzie dlaczego te meble nie są przy basenie tylko pod płotem... :/
Bryła bardzo nieciekawa.
Ogólna ocena 8/10


P.S Doskonałe te kanapy w dużym pokoju... lolowe xD skąd je wytrzasłaś ;D?

Sama mam te kanapy xD.Adres:www.aroundthesims.com Domek mi sie podoba,ale mam parę uwag.Basen zdecydowanie za duży,nie podoba mi się dobranie koloru ścian w sypialni,a bryła domu..nie ciekawa.Daję takie naciągane 7/10.

Smile 11.02.2006 09:25

Zewnątrz nie za bardzo mi sie podoba, ale wewnątrz jest bardzo ładny. Tylko podłoga w przedpokoju- jak dla mnie zbyt różowa. Ogólnie 7/10.

Black Raven 11.02.2006 18:04

pomieszczenia i dodatki w nim dobrane do siebie dobrze kolorystycznie, układ domu może być ale poza domem jest już niefajnie :( tylko ten pseudolabirynt przyciąga jakoś uwagę.


Można zapytać skąd masz mebelki w sypialni? ;) to łóżko jest zwłaszcza fajnie przekolorowane

Isi 12.02.2006 16:01

Z zewnątrz dom mi się za bardzo nie podoba- jest taki podłużny, "nieprzyjemny". Kanapy na trawie dziwnie wyglądają.
W środku już lepiej.:) Ładne koloy, dodatki. Przedpokój i kuchnia najbardziej mi się podobają, natomiast sypialnia wydaje mi sie zbyt podłużna, a w salonie jest nakładzione dużo mebli.
Ogólne wrażenie wychodzi więc na średnie, jeśli mam być szczera.;)
Pozdrawiam:)

Pawlq 12.02.2006 21:58

Sims 1 ;( To wzruszające
całość ładna 9/10

Jean 21.02.2006 08:34

dzięki za ocenki. Spodziewałam się gorszych :O


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023