TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Poradniki (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=292)
-   -   Dobre przyjęce domowe (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=38356)

Abigail_Kocur 01.09.2007 14:28

Dobre przyjęce domowe
 
Pewnie niektórzy już umią zrobić dobre przyjęcie,ale może nowi posiadzacze simsów sobie z tym nie radzą.Więc zaczynamy.

1.Kupujemy kilka potrzebnych rzeczy,czyli muzyka,barek,jakiś stół i dobrze by było również jacuzzi.Przydadzą się też baloniki.Jeśli będzie barman to toalete publiczną.
2.Zamawimy pizze(zadzwoń>dostawa) i dzwonimy po barmana(zadzwoń>usługi).
3.Zapraszamy gości.Na początek kiedy się uczymy 1 gość a potem stopniowo więcej.Najlepiej niech to będzie ktoś do flirtowania ;).
4.Kiedy przydzie włanczamy muze.Dobrze utrzymać go w ogródku.
5.Rozmawiaj z gościem(najlepiej zainteresowania i plotki),i jak mówiłam trochę poromansować.A dalej tańczymi.W między czasie spróbuj pizzy i drinków.Wskocz do jacuzzi i zaproś imprezowicza.Może dojdzie do czegoś więcej...;).
6.Jeśli impreza nie jest zadowalająca rozmawiaj i baw się do końca.
7.Ostataczne ocene powinna zadowalająca.

Powodzenie i miej zabawy.

karolciaxxx15 02.09.2007 18:55

Odp: Dobre przyjęce domowe.
 
Fajne napewno sie przyda :)

juice 04.09.2007 14:11

Odp: Dobre przyjęce domowe.
 
Fajny poradnik dam ci punkt reputacji B) .

anusia12888 19.12.2007 15:05

Odp: Dobre przyjęce domowe.
 
Bardzo fajny poradnik przyda się :)

Harajuku Drama 20.12.2007 10:24

Odp: Dobre przyjęce domowe.
 
jasne, ze sie przydaa ^^ !! ~ *
mnie zawsze takie kijowe imprezy wychodzą... v.v" a nie mam simsów od niedawna xD coś tu jest nie tak xDD

próbuje wszystkiego, ale oni sobie łażą i mają to wszystko w miejscu, gdzie słońce nie dochodzi xD
Tak więc arigatoo^^ skorzystam z porad eksperta i sprubuje stworzyc fajna impreze^^

Caroliiine 10.02.2008 17:43

Odp: Dobre przyjęce domowe.
 
ee. jak się zaprasza jednego sima, nie ważne czy to przyjaciel czy ktoś do romansowania, impreza zawsze wychodzi... ale przy większej ilości gości nie jest tak łatwo. i jak zrobić np udany ślub, albo urodziny? żeby były chociaż te 3 zaproszone osoby i żeby nie było nudno :(

KannaNeko 27.06.2008 18:31

Odp: Dobre przyjęce domowe.
 
Ja na wesele zaprosiłam 5 osób ( + moja współlokatorka i jakiś przebłęda ^^ ) I... Jakoś się udało ;]

asiolek 27.06.2008 18:57

Odp: Dobre przyjęce domowe.
 
mi nigdy nie wychodzą przyjęcia ;/ przyda mi się ;P

Searle 27.06.2008 22:12

Odp: Dobre przyjęce domowe.
 
Mi szybko z wesela uciekają goście, bo mają potrzebę skorzystania z toalety. Z tej w domu rzadko korzystają, nie mówiąc już o publicznej (którą z nadzieją wstawiłam do mojego ogródka).

Aleksandra 27.06.2008 23:11

Odp: Dobre przyjęce domowe.
 
A ja mam zawsze status dobra zabawa:) Na samym początku zapraszam wszystkich gości zazwyczaj są to 4 osoby plus domownicy do tańca, oczywiscie barman chodzi z drinkami, mam tez ten stół z podanym jedzeniem zamiast pizzy. Jak wszyscy tańcza ja przerywam i biore pojedyncze osoby na słowko, najpierw jedna potem druga itd. Zazwyczaj na przyjeciu na flirtuje ani nic takiego, a szczegolnie jesli z np juz z dwoma zaproszonymi simami mam zauroczenie, bo bedzie nie miło:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023