TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Inne gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=26)
-   -   World of Warcraft (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=38247)

Fool 28.08.2007 09:16

World of Warcraft
 
poruszalem juz ten temat kilka razy ale zwyczajnie przez ostatnie 1,5 roku niczym innym sie nie zajmowalem wiec chociaz tutaj moge cos napisac. wiem ze istnieja specjalne fora (nawet sie na nich udzielam) oraz oficjal ale tak jest prawie z kazda gra z tego dzialu. wiec temat nie sluzy raczej dyskutowaniu o zakamarkach gry tylko przedstawieniu swojej "historii" gry.
blizzard zapowiedzial kolejny EP do swojej maszynki pieniedzy - Wrath of The Lich King. jezeli ktos gral w warcrafta3 znajdzie tam wiele znanych mu motywow wlacznie z Arthasem. Dodatek bedzie drugim po The Burning Crusade, ktory imo jest niewypalem. szczegolnie zle wspominam kwiatki z lorelolami (draenei ze statkow kosmicznych w alliance) i brak nowych ciekawych rozwiazan (t6 someone?)
aktualnie gra posiada ponad 9mln aktywnych kont i bije kolejne rekordy popularnosci.

jezeli ktos gra/gral/chcialby i tak dalej - zapraszam do wypowiadania sie w tym temacie :}

Rasputina 16.09.2007 20:14

Odp: World of Warcraft
 
grałam całe wakacje 2005. boski jest WoW. <3
niestety na początku roku szkolnego zabrakło czasu i szkoda było kasy, dlatego zrezygnowałam. a na prywatnych serwerach w ogóle nie miałam ochoty grać =d

a właśnie chciałam pograć w Burning Crusade swojego czasu, te nowe elfy mi się podobały.
mam nadzieję że w tym Wrath of The Lich King będą nowe rasy <3 misiowary mogłyby dojść.

bartek0101 10.02.2008 12:31

Odp: World of Warcraft
 
Wow....denna gra bez fabuły lepsze i darmowe jest Silkroad albo GW a nie........diablo 2 mnie bardziej wciągnęło niż jakiś wow;/

Fool 23.02.2008 19:11

Odp: World of Warcraft
 
Cytat:

Napisał bartek0101
Wow....denna gra bez fabuły lepsze i darmowe jest Silkroad albo GW a nie........diablo 2 mnie bardziej wciągnęło niż jakiś wow;/

ee? nie mam zamiaru bronic wowa ani blizzarda bo nigdy nie bylem specjalnie ZA nimi ;p. uwielbiam swiat warcrafta ale wow to juz czysta maszynka do kasy. ale nie moge sie z toba zgodzic. moze jakies argumenty? bo temat o braku fabuly tylko swiadczy o twoim lenistwie i ignorancji. na jakiej podstawie powstaly takie strony jak wowwiki.com czy ksiazki o warcrafcie? i dlaczego World of Warcraft kontynuuje historie 3 strategii Warcraft ktore wzajemnie sie ze soba lacza? najgorszy argument z mozliwych. jaka jest fabula w GW? a Diablo to crpg i nie nadaje sie kompletnie do takiego porownania. grales chociaz w WoWa na globalu? chyba nie..

wuSs 23.02.2008 19:43

Odp: World of Warcraft
 
Cytat:

Napisał bartek0101
lepsze i darmowe jest Silkroad

BWAHHA AH
chyba malo w tyo grales.

sperma_w_kapeluszu 24.02.2008 11:30

Odp: World of Warcraft
 
kocham wow <3
niedlugokupie x]

mario 01.03.2008 21:55

Odp: World of Warcraft
 
Uzależniłem się od tej gry - zacząłem niedawno. :] Mam 45 lvl Warlocka. :P Tak edytuję tego posta co jakiś czas i zauważam, że strasznie szybko mi idzie to expienie. :D

Fool 05.07.2008 15:11

Odp: World of Warcraft
 
ja wlasnie sprzedalem konto za frajersko niska cene. wialo nuda. chociaz troche szkoda mi mojego belfa locka.
poczekam na WOTLK. tymczasem wakacje :b

Żuber 05.07.2008 16:27

Odp: World of Warcraft
 
Frajersko nisko czyli ile

Fool 05.07.2008 17:06

Odp: World of Warcraft
 
260. konto bylo w miare nowe (ze stycznia). nie rajdowalem wcale, same heroici. w sumie gralem jak casual. w porownaniu do 500, ktore dostalem za wczesniejsze konto z crap gearem to jest to slaba kasa. ale ceny poszly niezle w dol...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023