TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Inne gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Masz problem z przejściem jakieś gry? Napisz! (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=6399)

Czerwone jabłuszko 13.07.2004 13:04

Masz problem z przejściem jakieś gry? Napisz!
 
Nie miesz przejść jakiejś gry?? Szukasz w necie solucji ale ich nie ma? Albo sa beznadziejne i nic z nich nei kapujesz?? No to ten temacik jest dla ciebie...

Piszcie jak macie problemy z jakas gra albo utkneliscie w jakims miejscu. :)

Heh .. ostatnio mam problemik z... Harry'm Potterem(3 cześć).. niby gra dla dzieci, banalna przeszlam ją już 4 razy ale za akzdym razem nie moge znaleść ani jednej tajemnicy w bibliotece.. :(.. 0/4 ...czy ktos moze ma ta gre i odkryl co nieco w bibliotece?? :huh:

moonlight 13.07.2004 14:50

Zacząłem grać 5 raz w Baldur`s Gate 2 Tron Bhaala, lecz zapomniałem jak się wychodzi z miasta Saradush? Mam coś zrobić z kanałami czy jak? Juz mi ręcę opadają... Wcześniej nie miałem problemu z ukończeniem tego zadania, a teraz kompletnie mi z głowy wyleciało... Wie ktoś? ;(

mała simka 13.07.2004 17:16

Ja gram w beach life i nie umiem przejśc 7 planszy o nazwie Sliczności. Wie ktoś jak to, przejsć?

Shawnee 13.07.2004 21:27

Cytat:

Originally posted by mała simka@Jul 13 2004, 05:16 PM
Ja gram w beach life i nie umiem przejśc 7 planszy o nazwie Sliczności. Wie ktoś jak to, przejsć?
a masz polska czy Angielską wersję? ;) Jesli Polską to tam ci wszystko pisze jak klikniesz na menu na puchar :P

mała simka 14.07.2004 08:03

Mam polską , i robię wszystko tak jak tam pisze ,a i tak nie mogę tego przejść! :( :(

Liop 14.07.2004 08:54

Cytat:

Originally posted by moonlight@Jul 13 2004, 03:50 PM
Zacząłem grać 5 raz w Baldur`s Gate 2 Tron Bhaala, lecz zapomniałem jak się wychodzi z miasta Saradush? Mam coś zrobić z kanałami czy jak? Juz mi ręcę opadają... Wcześniej nie miałem problemu z ukończeniem tego zadania, a teraz kompletnie mi z głowy wyleciało... Wie ktoś? ;(
To jest proste.Wchodzisz to garnizonu.zabijasz wszystkich.bierzesz ze skrzyni klucz do kanałów. znajdujesz wejście do kanałów wchodzisz.kanałami wchodzisz do zamku.idziesz do ostatniego piętra zamku. Zabijasz władce miasta zjawia sie Melisana i ci zleca zabicie olbrzyma

moonlight 14.07.2004 10:14

O dzisys, no dobra, przypomniałem sobie... ale, ale... nie... jak to garnizon? możesz mi wytłumaczyć co to jest ten garnizon? chodzi ci o zamek czy jak? bo tam są piętra to wiem...

Shawnee 14.07.2004 11:59

Cytat:

Originally posted by mała simka@Jul 14 2004, 08:03 AM
Mam polską , i robię wszystko tak jak tam pisze ,a i tak nie mogę tego przejść! :( :(
napisz co trzeba zrobić w tej misji to Ci powiem jak ja to zrobiłam ;)

mała simka 14.07.2004 12:05

Treba zrobic 3 rzeczy: zdobyc opinię o wyglądzie kurortu do 3 gwiazdek, opić 75 gości naraz, i przyciągnąc na wyspę 200 gości przed upływem 6 dnia.

Liop 14.07.2004 12:24

Cytat:

Originally posted by moonlight@Jul 14 2004, 11:14 AM
O dzisys, no dobra, przypomniałem sobie... ale, ale... nie... jak to garnizon? możesz mi wytłumaczyć co to jest ten garnizon? chodzi ci o zamek czy jak? bo tam są piętra to wiem...
wejdź na mape i tam musi być zaznaczony punkt gdzie jest garnizon. On jest na lewo od świątyni. w garnizonie nie ma pięter -jeden pokój ,pełno wrogów


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023