TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Najlepsze otoczenie wakacyjne (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=53471)

Searle 22.12.2009 14:34

Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Który kraj podoba Wam się najbardziej i dlaczego?

Mnie najbardziej do gustu przypadły Chiny - bardzo podoba mi się okolica pod względem krajobrazu, a także dlatego, że w rzeczywistości, z tych trzech krajów, najchętniej wybrałabym się właśnie do Chin :)

Najmniej natomiast podoba mi się Francja.

Łezka 22.12.2009 14:37

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Searle również podzielam Twoje poglądy. Najbardziej urzekły mnie Chiny przez różnorodne otoczenie i ta muzyka... następnie Egipt, ale mniej bo taki piach tam jest tylko :P i na końcu Francja, w której spędziłem najwięcej czasu Simami - mało jet tam do odkrywania. :)

Mamełe 22.12.2009 14:45

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Nie potrafię się zdecydować :D Wszystkie podobają mi sie jednakowo.

Wednesday 23.12.2009 21:03

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
No więc tak, najpierw na swojej grze pojechałam do Chin, teraz przerzuciłam się na Egipt, ale Francja mi się nie podoba...mam jedno pytanie :
Jeśli jest kariera fotografa, to o co w niej chodzi gdzieś trzeba się udać czy chodzi tylko o robienie zdjęć i ich sprzedawanie ???

JBronkar 23.12.2009 21:16

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mi się podoba Chiny.

Violet 23.12.2009 21:18

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
ja bardzo lubię Egipt

Połówka 24.12.2009 14:45

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mi osobiście przypadła do gustu Francja. Co prawda mało jest do zwiedzania, ale zawsze marzyłam, żeby pojechać do Francji ;d. I tam najwięcej można jeździć (a w Chinach np. prawie cały czas chodzą ;))

Nieidealna 24.12.2009 15:30

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Najbardziej spodobały mi się Chiny, a najmniej Francja. ;]

blakistoni 24.12.2009 15:39

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
@up -z ust mi to wyjelas ;D
w sumie Egipt tez nie jest zly ^^"

sasha fierce 24.12.2009 22:36

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Egipt! :D Jezdze tam i wyrywam egipcjan ;) Oprocz tego domki są ladne. Najgorsza to chyba Francja.

ddo bwayo 24.12.2009 22:49

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Chiny - sama nie wiem czemu, francja jest jakaś nudna, a egipt jakiś za słoneczny.

Kiyomi 25.12.2009 11:05

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Najbardziej spodobał mi się Egipt. Jest po prostu boski. A jakie ładne ubrania tam mają. ;3
Chociaż moja simka ma z nich najładniejsze. xD Lubię nocować w piramidzie! ;3

Mixliarder 25.12.2009 11:35

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Najbardziej ciekawe Chiny potem Francja a ostatnie Egipt

Tofik 29.12.2009 09:38

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ja osobiście mam tak
1.Chiny-ładne widoki sim-fu,ogród mędrca
2.Egipt-lubie bawic sie z mumiami noi te piramidy i sfinks
3.Francja-jedyne po co tam jeżdze to po ksiązki na przepisy i do um nekaru

lithium 03.01.2010 11:52

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
mnie sie najbardziej podobaja egipt i francja, sama nie wiem ktore bardziej. najmniej chiny - ludzie tam sa jacys dziwni, no i wkurzylam sie na okazje o topor pangu, gdzie w tej swiatyni (czy jak to sie nazywa) bylo milion korytarzy, schodkow i bog wie czego jeszcze i wiekszosc czasu spedzilam na tej okazji ostatecznie sie wkurzajac i ja anulujac :{ poza tym jakos nigdy mnie nie ciagnelo w strone azjatyckich klimatow;p jedyne co bylo fajne to ogrod medrca i paszcza smoka czy cos takiego!

Bezimienna 03.01.2010 12:02

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
ja osobiście to wolę Egipt :) Piramidy są super a zwłaszcza nocowanie w nich jak już ktoś napisał. Później Francja i Chiny

Owl Finch 04.01.2010 17:02

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Egipt najlepszy! :D Ten skromny obozik i grobowce pośród piaskow mają swój urok :P
Chiny też są ok, a na Francji się zawiodłam. Myślałam, że będzie fajniejsza...

Thea 10.01.2010 16:32

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Egipt jest super. Nie jest nudno, dużo grobowców do przebadania, nie można się tam nudzić. :) Natomiast najmniej lubię Francję, która jest nudna, i ma bardzo nudne misje. :/

Starly 10.01.2010 16:44

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ja też najbardziej lubię Egipt. Bardzo podobny do tego prawdziwego. Dużo świątyń, piramid, fajna jest ta miescowość, ogólnie czuć tam taki przygodowo - wakacyjny klimat :) Chiny też są bardzo ładne. Fajne są te świątynie, ogrody i domki. Najmniej mi się podoba Francja. Nie przypomina mi francuskiego miasta, ale typowo europejską wioskę z czasów renesansu. No i ta odległa wieża Eiffla i brak Łuk Triumfalnego... Trochę głupio.

Chloë 20.01.2010 12:06

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ja najchętniej jeżdżę do Chin. Bardzo ładny krajobraz, fajne domki i otoczenie. Lubię się uczyć sztuk walki i chodzić do " Paszczy Smoka " ;) Najmniej podoba mi się jednak Francja. Strasznie nudno. To po prostu, jakby takie otoczenie jak Sunset Valley, czyli nudne.

Nunczaki Orientu 20.01.2010 14:12

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mi tak:
Francja - wbrew pozorom misje są tam super, wiele rzeczy do kupienia, i piękne krajobrazy.
Egipt - to dzięki Piramidzie Niebios i mumiom :)
Chiny, Jaskinia Smoka mnie wkurza :O Korytarzy, tuneli, prośb o klucze O BOŻE

Starlight 20.01.2010 17:30

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Chiny są bardzo fajne bardzo je lubie,
Co to ta paszcza smoka ?

Nunczaki Orientu 20.01.2010 19:08

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
To taka, jaskinia, a raczej grobowiec.
Coś ala typu piramida :D tylko w innym opakowaniu i kraju :)

Sims3WielkaFanka99 22.02.2010 14:24

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mi najlepiej podobają się Chiny bo Bardzo lubie Przygody A tam jest dośc ciekawych natomiast 2 miejsce zajmuje Francja - Można wypic nektar, kupic motorek i jak sie ma całą wize można porządnie odpocząc.Natomiast najmniej podoba mi sie Egipt ,ponieważ Mumia na opakowaniu jest duzo straszniejsza a ta tutaj jest jak dla dzieci. A więc nie chce nikogo urazic moje sonda to
1-Chiny
2-Francja
3-Egipt

AlicjaJulia 24.02.2010 19:41

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
A mi się ta Francja spodobała. Uważam, że ma taki klimat. W Egipcie nie spotkałam nikogo o_O, ale to chyba dlatego, że nie byłam zbyt cierpliwa i jak spojrzałam na targ i nikogo nie było to wyjechałam ;P
A chin jeszcze nie odwiedziłam :D jakoś mnie wschód nie pociąga ;)

_Eveline_ 26.02.2010 23:10

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Egipt. Zawsze uwielbiałam skwar i mnóstwo piachu ;P
Natomiast Francja... Hm, ładne domki i muzyczka, ale poza tym to nic ciekawego.

Sherlock 11.04.2010 19:21

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Grałem u kumpeli, i stwierdzam, że najfajniejsza jest Francja :)

Arkia 02.05.2010 14:34

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ja to ogólnie najbardziej lubię Francję, bo są nektary, świetlisty motyl, ładne domy (w europejskim stylu), no i lubię język francuski ;P

A tak pod względem;
Ładności (ozdoby otoczenia, typ otoczenia) - Egipt
Grobowców (trudność, wnętrze) - Chiny
Muzyki (słuchalność) - Francja, potem Chiny i na końcu Egipt
Parcel (ładność, funkcjonalność, wygoda) - Francja
Motyli (kształt, kolor, wzór) - Egipt
Żuków (kolor, wielkość, wzór) - Chiny
Kamieni (kolor, rodzaj koloru, np. Jadeit i szmaragd wyglądają inaczej, a mają ten sam kolor) - Francja
Metali (kolor, błysk :D) - Egipt, z powodu Mumiatonium ;)

Więcej nie wymyślę, ale mam nadzieję że dam innym do myślenia, które otoczenie im się naprawdę podoba. Chociaż z tego wynika, że u mnie Francja rywalizuje z Egiptem! (tak właściwie, to na początku pojechałam do Chin xD)

Łezka 02.05.2010 19:01

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mimo iż już wypowiadałem się w tej sondzie to jeszcze raz zabiorę głos po dokładniejszych oględzinach dostępnych miejsc letniskowych.
Teraz dokonam się małej analizy poszczególnych "krain":
1. Chiny - urzekł mnie klimat tego miejsca, prastara kultura, wyjątkowi mieszkańcy, urok wielu pagórków, wzgórz i innych terytoriów. Ciekawa stała się też uprawiana dziedzina kulturowa tego miejsca, czyli Sim Fu, które po osiągnięciu 10 stopnia jest nadzwyczaj opłacalne. Niniejszym w tym otoczeniu spędziłem najwięcej czasu, bo aż 24 dni i zamierzam powtórnie się tam wybrać moją Simką "weteranką", która zdobyła już 3 poziom wizy, a także wzbogaciła się o maleńkie tamtejsze domostwo warte około 30 tyś. Simoleonów. Poza tym kuszącym aspektem tego miejsca jest cena przylotu/przyjazdu. Reasumując... Chiny - jak najbardziej tak. Zasłużony pozytyw.

2. Francja - ciekawa zabudowa oraz infrastruktura miejsca, również interesujący ludzie, a także najważniejsza profesja tam praktykowana, czyli wyrób nektaru. Poza tym nie ma tylu zawiłych grobowców oraz nieskończonych tuneli do pokonania jakich nie brakuje w Chinach czy Egipcie, lecz lubię to miejsce chociażby ze względu na nektar. Grywając pewnym Simem, zdobyłem 3 poziom wizy, dlatego też jestem nieco rozeznany w temacie. Podsumowując... Francja - miła dla oka, ciekawa, przyjemna, ale bardziej przeznaczona na wypoczynek i rozwój lokalnego hobby. Pozytyw.

3. Egipt - cóż pisać... kraina gorących piasków, wieczny ukrop na jaki skazuje się naszych podopiecznych Simów. Przyznam szczerze, iż tutaj spędziłem najmniej "simowego" czasu - chyba dlatego, bo mój komputer, a raczej karta graficzna bardzo się przegrzewa "na widok tych pustyni, oaz i płomiennych serc mieszkańców". :) W każdym razie tyle co mogę przyznać to to, że Egipt jest ciekawym kąskiem dla poszukiwaczy przygód, chociażby liczba mumii, zakamarków, piramid, piramid i jeszcze raz piramid... Egipt - Pozytyw. :)

Jednakże trzeba coś wybrać. Po dogłębnej jak dla mnie analizie stwierdzam, że to wszystkie miejsca są mi w jakimś stopniu bliskie, ale chyba faworytem, zwyciężającym w małym stopniu jest Francja - może przez duże wykorzystanie ogrodnictwa podczas wyrobu nektaru, a ta dziedzina jest chyba taką simową pasją w grze - ogrodnictwo. :)

Klitamnestra 02.05.2010 20:48

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Egipt! Podobają mi się wnętrza piramid i atmosfera w ich wnętrzu. Na drugim miejscu Francja - ładne domki, ale mało do zwiedzania. Ostatnie Chiny - okrutnie trudne zagadki w grobowcach i ogólnie nie przypadł mi do gustu.

Aquamenti 06.05.2010 19:18

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
1. Chiny - mnie się nie za bardzo podobają, nigdy mnie nie ciągnęło do azjatyckich kultur, ale nie powiem otoczenie jest bardzo ładne jest tam tak...zielono;]
2. Egipt - tam pojechałam najpierw, bo te grobowce i mumie strasznie mnie pociągają, fajne są tam domki i ciekawe zadania a i strasznie mi się podoba ta piosenka "Och, gdzie moja mamusia" czy jakoś tak;]
3. Francja - ten kraj jest moim faworytem, zawsze lubiłam język i kulturę francuską, otoczenie jest miłe dla oka, domki są śliczne no i te brukowane ulice, robienie nektarów i misje, które jak dla mnie są ciekawe...
A więc
Ciao Egypte et Chine, vivat France!

Mroczny Pan Skromności 07.05.2010 18:05

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mia się podoba Francja, bo tam można nabyć nektar ;) Oprócz tego fajne tam są skutery :D
pozdr. chrupek

czarnapuma 07.05.2010 20:09

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
mi się najbardziej podobaja Chiny. ale nie podoba mi sie ze nie można pływać w rzece ( w 2 mozna bylo w morzu sie kąpać ) . mysle ze jak na 3 to troche za malo jest atrakcji

Martynak227 07.05.2010 20:16

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Chiny ponieważ jest dużo zieleni i fajna kultura oraz ciekawe budynki. Szczególnie podoba mi się smocza jaskinia .

Simka18 24.06.2010 13:03

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mi się bardzo podoba Egipt jest piękny ;) a i jeszcze fajne są, Chiny ;)

Kinkarus 24.06.2010 15:39

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Chiny. Ten nastrój, ta muzyczka.:P

eS_guy 24.06.2010 18:21

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Francja jest świetna! Najładniejsza i najciekawsza! ;p

Kamis 24.06.2010 18:47

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ojej, no nie mam pojęcia, wiem że nie lubię Chin.

Ale chyba Francja jest pro, a na drugim miejscu Egipt :)

PoZmrokowiec 26.06.2010 19:33

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Egipt, bo dużo grobowców, okazji i zadań jest dużo :) .

Vanitas 26.06.2010 21:31

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ja najbardziej lubię Francję, chociaż w Egipcie jeszcze nie byłem : O Lubię też muzykę Francuzką bo pochodzi z Ts1 Abrakadabra.

Master of Disaster 22.08.2010 22:11

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Gingers - też zauważyłeś muzykę! Moja siostra była zachwycona. Ale moim faworytem jest jednak Egipt, bo troszkę przypomina mi Varant z Gothica 3. Ale i pozostałe miejsca bardzo mi się podobają. Miałam tylko problem ze zdobyciem Topora Pangu w Chinach - w końcu jednak mi się udało.

Charionette 23.08.2010 00:47

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Uwielbiam Chiny :D
Jest tam masa ciekawych rzeczy ;)

Francja też jest fajna
Egipt, taki sobie- spodziewałam się czegoś lepszego :)

cherrie 30.11.2010 14:02

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
A mnie się najbardziej Francja podoba. Na drugim miejscu Chiny, a na trzecim Egipt, chociaż najbardziej lubię misje w Egipcie.

Serakel 30.11.2010 20:23

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Zaznaczyłam Chiny, ale na tym samym miejscy postawiłabym Francję, ale Chiny jednak bardziej interesujące, za Egiptem jakoś nie przepadam, Francję lubię, a w Chinach mam już całą tą wizę....

fαикα ѕιмóω 27.12.2010 11:01

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
A mi się podobają szczerze powiedziawszy to WSZYSTKIE otoczenia wakacyjne.Francja,wszystko piękne tylko szkoda,że nie można być pod samą wieżą Eiffl'a :( Było by świetnie!
Egipt,tam to najbardziej kocham te piramidy i sfinksy,a Chiny ? Chiny,ten krajobraz jest piękny,te sztuki walki...Więc mogę powiedzieć,że wszystkie :) Ale najchętniej to jeżdżę do Egiptu.

Sorka za odświeżenie!

patryk916 27.12.2010 20:55

Gdyby podzielić te trzy krainy na procenty podobania się mi:
Chiny-2%
Egipt-45%
Francja-53%

Waham się między Francją a Egiptem.

Michaello 25.02.2011 12:44

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
1.Egipt bo dużo grobowców i fajne misje
2.Francja bo ładna muzyka,wyrób nektaru(wina),ciekawe misje(niektóre) i realistyczność
3.Chiny bo nuda,nuda i nuda i jedyną fajną misją jest ta z toporem pangu

muffindance 27.02.2011 10:29

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Chyba Francja ;] Lubie wydobywac nektar^^ Pozniej Egipt bo uwielbiam mumie :P w Chinach nawet nie bylam :|

Malfurion 27.02.2011 17:55

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Najbardziej Egipt oraz Francja. Chiny mi totalnie zbrzydly poniewaz przez dlugi czas krecilem tam serial

Beatrice 29.05.2011 06:06

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Wszystkie trzy sa OK, ale najlepsza Francja :) taka spokojna i wypoczynkowa...

revive 29.05.2011 06:56

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Egipt - Na pierwszym miejscu ponieważ tam są najciekawsze misje i uwielbiam mumie i te
grobowce.
Francja - Tam jest taki fajny,spokojny i romantyczny klimacik.
Chiny - Też nawet fajne uwielbiam jak moi simowe tam przyjeżdżają i ćwiczą sztuki walki czy jakoś tak oczywiście zmuszeni przeze mnie .

według mnie wszystkie są OK.

Kethael 29.05.2011 15:51

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Chiny... Uwielbiam te krajobrazy, domki... Jest dużo do zwiedzania itp. Ogólnie bardzo lubię tamtejszy klimacik :)
Na drugim postawię Egipt (mumie i piramidy, no nie?) i Francję (romantyczne wypady ze swoją drugą połówką...). Nie potrafię stwierdzić, które z tych dwóch postawiłabym na drugim, a Chiny... Moim marzeniem jest kiedyś tam polecieć :)

DiamentowaSimka 31.05.2011 12:23

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mi się bardzo podobają Chiny co prawda nie mam WP(Wymarzonych Podróży) Ale czytam o Chinach n aróżnych blogach :D

Lubie 31.05.2011 19:26

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mi się podobają Chiny, ponieważ... Ponieważ... Poczekajcie, pomyślę.. xd

Ponieważ tam jest taki "spokój.." Zastanawiam się, czy w SV nie zrobić Chińskiego ogrodu... ;]

miłośniczka zwierząt 31.05.2011 19:46

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
A mi sie najbardziej podoba Egipt . Piramidy są cudowne a jak mój sim umie już sztuki walki to lubie patrzeć jak walczy z mumią.

hellraiser 01.06.2011 13:18

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Najbardziej podoba mi się Egipt - przyciągał mnie ilością grobowców, gorącą pustynią, piramidami. Teraz jak już jeżdżę, to tylko rekreacyjnie, bo wszystkie misje rozwiązałem i nie mam tam za bardzo co robić. A tak to biorę dwójkę Simów np. w podróż poślubną i jest git :P
Chiny są u mnie na drugim miejscu, wszystko mnie tam ładne, ale po jakimś czasie jest tam dla mnie za spokojno, nudno :D Fajne są te dachy pagody i wzgórza. Misje są ciekawe, chyba najtrudniejsze.
Francja też jest spoko, ale myślałem że będzie nieco inna. Podobają mi się te wzgórza, ulice i francuskie domki. W sumie bardziej mi się podobała pierwotna "wersja" Champs Les Sims, gdzieś było zdjęcie w grze ale nie pamiętam już gdzie.
Czyli moim faworytem jest Al-Simhara :P

Paka 02.06.2011 13:54

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
ludzie da się budować swoje własne otoczenia wakacyjne?

hellraiser 03.06.2011 13:33

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Cytat:

Napisał Cholerny Vlad (Post 1402749)
ludzie da się budować swoje własne otoczenia wakacyjne?

Nie da się niestety.

Darkus 06.06.2011 12:47

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Najbardziej Egipt, ale to dlatego, że są najciekawsze przygody tam :P I te grobowce... Hah... I wogóle przypomina mi to Dziwnowo, a brakuje mi takich klimatów w trójce. :(

Olik605 16.06.2011 14:20

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mnie podobają się chiny, ponieważ można się uczyć sztuk walki i można też kupić fajerwerki.

doman145 17.06.2011 13:50

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Dla mnie Egipt jest najnudniejszy... Francja i Chiny są dla mnie bardzo dobrze zrobione. W Egipcie brakuje moim zdaniem luksusowych hoteli jak w każdym otoczeniu. Przecież bogatsi simowie powinni mieć luksus :)

Chocolate 27.06.2011 18:23

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mnie najbardziej podobają się chiny, ale nie wiem czy to tylko dlatego że najwięcej tam podróżuję czy po prostu dlatego że jest tam fajnie.

simka06 06.07.2011 20:28

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mnie osobiście podoba się Egipt ten klimat i muzyka :D Mimo że mam 3 pozoim wizy nie umię się zdecydować na domek ;D

BlackBerry 09.07.2011 08:54

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Moim zdaniem podoba się i Egipt i Chiny. :rolleyes: .

kasiakaplon5 25.07.2011 05:32

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ja podczas mojej pierwszej podróży, wybrałam się do Francji...
Jednak bardzo mnie rozczarowała. :(
Później przerzuciłam się na Egipt, zwiedziłam wszystkie piramidy.
Poznałam fajnego faceta i wróciłam z nim z wakacji.
Następnie odwiedziłam Chiny. Które uważam za najlepsze. :***

carineesz 25.07.2011 11:06

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Na początku jak kupiłam WP, wybrałam sie do Egiptu. Zwiedziłam wszelkie piramidy itp., ale po ich obejrzeniu trochę się znudziłam (nie jestem wielbicielką wykonywania misji). Kupiłam na targu jakieś kamyczki, posągi, relikty oraz najdroższy aparat, po czym wróciłam do SV.
Później wybrałam się do Champs Les Sims. Nawet mile mnie zaskoczyła. Chociaż jest mało do zwiedzania, to zabawiłam się w robienie nektaru i zdjęć aparatem z Egiptu. Nektar nawet mnie wkręcił, więc kupiłam mnóstwo stojaków i maszyny, a w domu zbudowałam piwnice i umieściłam tam nabyte obiekty. Misji także trochę wykonałam, najgorzej poszła mi ta w muzeum :( Nie mogłam się oprzeć poderwaniu moją Simką jakiegoś francuza (który stał się potem jej mężem, ale to szczegół :) ).
Po jakimś czasie zdecydowałam się na Shang Simla. Chiny. Hmm... powiem, że były interesujące, malownicze. Cos tam obejrzałam i jak najszypciej poleciałam tam, gdzie się ćwiczy. Moja Simka sobie poćwiczyła (powiem, że czasem było śmiesznie :) ) i kupiła sobie własne stojaczki (ten duży i ten mały) do domu. Mało tam zwiedziłam, bywam baaaaardzo rzadko, ale mi się tam jednak podoba. :D
Podsumowując... chyba wolę Francję... i Chiny (chociaż jestem tam rzadko). ;)

Honey 22.08.2011 12:37

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
No baa Egipt :P Kocham go ;)

hellraiser 22.08.2011 16:23

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Cytat:

Napisał Nightfall (Post 1402522)
Najbardziej podoba mi się Egipt - przyciągał mnie ilością grobowców, gorącą pustynią, piramidami. Teraz jak już jeżdżę, to tylko rekreacyjnie, bo wszystkie misje rozwiązałem i nie mam tam za bardzo co robić. A tak to biorę dwójkę Simów np. w podróż poślubną i jest git :P
Chiny są u mnie na drugim miejscu, wszystko mnie tam ładne, ale po jakimś czasie jest tam dla mnie za spokojno, nudno :D Fajne są te dachy pagody i wzgórza. Misje są ciekawe, chyba najtrudniejsze.
Francja też jest spoko, ale myślałem że będzie nieco inna. Podobają mi się te wzgórza, ulice i francuskie domki. W sumie bardziej mi się podobała pierwotna "wersja" Champs Les Sims, gdzieś było zdjęcie w grze ale nie pamiętam już gdzie.
Czyli moim faworytem jest Al-Simhara :P

Jakoś teraz po czasie najwięcej jeżdżę do Francji, moja Simka ma ogród w którym każda roślina wydaje plony jakości doskonałej z czego jestem dumny, że udało mi się tego dokonać B) W pełni tworzę doskonałe nektary, ogólnie teraz moim faworytem jest Francja. Chiny i Egipt znudziły mi się zupełnie :P

Troya 11.11.2011 11:40

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
1.Egipt- Fajne są te mumie moją simke raz walnęła w łeb ; D 2.Chiny- fajne otoczenie i ta muzyczka, ale niestety coś sie psuje jak próbuje wejść do smoczej jamy :( 3.Francja- Nie ma tu nic ciekawego. Nie ma żadnych zabytków itp ;d
Więc najbardziej podoba mi sie egipt : D

Rosemarie 03.12.2011 14:02

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
imo najlepsze są Chiny... mają świetny klimat, parcele... no i sztuki walki, chyba najlepsza umiejętność jaka doszła w wp. chociaż wyrabianie nektaru i fotografia też są fajne. ;) Egipt nie bardzo mi się spodobał, Francja, chociaż jest tam nudno, to Champs Le Sims ma niepowtarzalny klimat i piękny krajobraz.

Aleksandra 06.12.2011 13:52

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Najbardziej podobają mi się Chiny i Egipt . Chiny - Bardzo mi się podobają , Są Realistyczne i Malownicze :) . Egipt - Również Mi się podoba Lubie tamtejszy klimat . Taki ciepły /.:)

MiniMous 24.12.2011 12:34

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mi najbardzij podobaja się Chiny .Uwielbiam fajerwerki !

zuzapets 24.12.2011 19:04

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
mi najbardziej podobają się: Egipt i Chiny;)

redmoon 09.01.2012 13:23

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ja nie mam zdania, dla mnie każde otoczenie jest w czymś najlepsze
Chiny - najlepsze wizualnie
Francja - najlepsza atfosmera
Egipt - najlepsze przygody
dlatego nie głosuję

M3Lcik 10.01.2012 08:10

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ja po ponownym instalowani Simsow,darowalam sobie WP,bo brakowalo mi mjejsca na dysku a w ten dodatek i tak nie gralam,ale poki mialam to najcetniej wyjezdzalam do Chin i Francji. Egipt mimo ze lubie w rl w grze mi nie podpasowal.

Spectrum 10.01.2012 17:17

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Kiedy miałem WP, lubiłem jeździć do Chin i uważam, że to najlepsze otoczenie ;)
Egipt mi się nie spodobał, a do Francji, pojechałem raz po to, aby znaleźć faceta mojej simce :P

easey 09.08.2012 15:58

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Najlepszy Egipt potem Chiny, a potem Francja

anie_1981 09.08.2012 18:51

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Zdecydowanie Egipt...

Pink Panther 09.08.2012 18:57

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
A ja wybrałem Francję. Czemu? Nie pytajcie, bo sam nie wiem. Byłem we wszystkich trzech miejscach i właśnie Champs Les Sims najbardziej przypadło mi do gustu. Fakt, nie ma tam zbyt dużo do roboty... Ale to bardzo ładne miasteczko.
No i mąż mojej Simki stamtąd pochodził :D
Dlatego przeważnie jeżdżę do Francji. Ale na najbliższą wycieczkę planuję wybrać się do Chin lub Egiptu :)

Alcioo :33 24.12.2012 09:28

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
A może tak odświeżyć ten temat?

Zielona Herbata 26.12.2012 15:14

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Odkurzę troszkę temat,bo mnie zaintersował... :)

Wybrałam Egipt. Dlaczego ? Otóż już argumentuję.
Ten kraj wywołał u mnie prze wielkie zauroczenie. Jest realistyczny upał,ponieważ wszystko jakby się "faluje". Grobowce są pełne komnat,drogocennych skarbów.
W sklepie z reliktami można kupić coś naprawdę drogiego,a misje są ciekawe.
Kocham zachody słońca,krajobrazy są takie fantastyczne,że aż kusi palec do ciskania klawisza C :D
Lubię bardzo historię starożytnego Egiptu (kultura,religia,cywilizacja) i chyba jest to również powód,dla którego polubiłam Egipt :P

No i tyle ! ;)

Ryver 18.04.2013 20:28

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Oczywiście, że Egipt.
Nie rozumiem, czemu Francja jest najdroższą wycieczką - nie ma tam nic nadzwyczajnego.

ajditia 29.04.2013 17:18

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
A ja nie rozumiem czego chcecie od Francji. Jest świetna sama w sobie :)

miłośniczka zwierząt 29.04.2013 20:09

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Francja zła nie jest Ale ja i tal lubię Chiny i Egipt najbardziej.

MrSiM 22.09.2013 23:09

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Francja <3

Wybrałem, dlatego że po tych wszystkich misjach w Chinach i Egipcie tam przychodzi czas na taki relaks. Bardzo podoba mi się robienie nektaru, rynek jest ładny i ogólnie wszystko na plus xD.

Królewicz Grudkowego Kosmosu 23.09.2013 21:45

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ja w głębi serca zawsze będę kochał chiny jednak to francja została najlepiej zorganizowana. Wręcz uwielbiam ten placyk z ryneczkiem. Egipt też lubię, ale nie ma w sobie tego czegoś, tylko piach.

KarolinaJ 25.09.2013 20:49

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Ja uważam, że każde z wakacyjnych otoczeń zasługuje na uznanie :) Nie mogę powiedzieć o żadnym z nich, że mi się nie podoba bo w każdym jest coś co mnie urzeka :)

Pink Panther 12.10.2013 21:09

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Chyba Francja... Nie wiem czemu, jakoś tak najbardziej mnie urzekła. No i są skutery <3
Zresztą wyrabianie nektaru jest całkiem spoko.
Jedynie smuci mnie, że Wieża Eiffla jest jako ozdoba, na obrazkach promocyjnych było pokazane, że można pod nią chodzić, są ławki i tak dalej, już planowałem moim Simom niesamowite oświadczyny... ;__;

Na drugim miejscu stawiam Chiny, Egipt jest według mnie zbyt... pusty? To chyba będzie najlepsze słowo.

kessaris 26.10.2013 10:50

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Każde otoczenie wakacyjne wg. mnie ma "to coś" w sobie. Jednak najbardziej spodobał mi się Egipt, dla mnie to otoczenie ma w sobie najwięcej..."egzotyczności"? Podoba mi się w nim wszystko - od koloru piasku, przez imiona i nazwiska simów (to dlatego, że kocham arabski) po piramidy i tą muzykę w podglądzie miasta :3

slony_paluch7 05.01.2014 10:45

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
we francji jest duzy grobowiec pod nektarnią, zamek do kupienia, i w ogóle pięknie można tam super odpocząć. I dlatego wielki + dla Francji!!!!!

Sadystka 20.04.2014 14:55

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Mój głos leci na Egipt :) Może dlatego, że zawsze fascynowała mnie historia Starożytnego Egiptu.

Isabell 04.05.2014 14:04

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Wybieram Chiny. Świetne grobowce, sztuki walk, piękne otoczenie. :)

Weraxera 05.12.2014 15:00

Chiny :love: potek Egipt a Francja wgl jakaś taka nudna... I w dodatku ten straszny grobowiec Chetau du Landgraab :|

Zmieniłam zdanie :D Jednak Egipt już zawsze będzie moim ulubionym miasteczkiem, tak jak i był wcześniej :love:
EDIT: Przepraszam za post pod postem, ale myślałam, że ktoś po mnie jeszce napisał :(

Orbit 14.12.2014 16:53

Odp: Najlepsze otoczenie wakacyjne
 
Spodobała mi się szczególnie Francja, na drugim miejscu Chiny, a na szarym końcu chyba Egipt.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023