TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Forum i Scena The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Propozycje zmian (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65371)

Caesum 06.08.2023 13:49

Odp: Propozycje zmian
 
Jako że wchodzimy w nową erę simsów w związku z zapowiedzią i produkcją The Sims 5, fajnie by było, aby nasze staruśkie forum też dostało kilka zmian i usprawnień. Jeżeli macie więc jakieś propozycje, piszcie tutaj, komentujcie, dyskutujcie! Możliwe, że nie wszystko da się dodać (szczególnie zmiany w FTP), ale każdy pomysł jest mile widziany. :)

Paździoch Menda Złośliwa 16.08.2023 14:10

Odp: Propozycje zmian
 
Jak się mają nasze social media?

Caesum 16.08.2023 16:53

Odp: Propozycje zmian
 
ostatnio odkryłem że są, ale nikt nie pamięta haseł, a maile zablokowane bo dwustopniowa weryfikacja kicknęła w międzyczasie :fun:

ermafrodito 27.08.2023 20:42

Odp: Propozycje zmian
 
Moje dzieciństwo, opoka w najgorszym czasie dojrzewania jest reaktywowana :cry:
Będziecie archiwizować tematy i posty sprzed jakiegoś okresu? (Plis zróbcie to, właśnie odnalazłam swoje wpisy w ukochanym Marudniku i twierdzę, że miałam depresję).

W dobie zupełnie nowego pokolenia pewnie ono musiałoby się wypowiedzieć, czy nadal jest moda na fotostory :D

Caesum 27.08.2023 20:53

Odp: Propozycje zmian
 
Nie mamy na razie żadnych planów archiwizacji. Jak na razie ukryliśmy tylko zepsute poradniki i tematy z CC, które nie działają. Pozostałe działy zostawiłem bez zmian, a w dziale Fotostory przywróciłem niektóre ukryte tematy. :) Raczej nie chcę zakładać archiwum, a wręcz przeciwnie, przywrócić tematy do ich oryginalnych działów.

rudzielec 28.08.2023 02:59

Odp: Propozycje zmian
 
OMG... wybaczcie, że mój post nic nie wniesie do tematu, ale no... nie wierzę. Normalnie jestem w szoku i nie wierzę, że znów coś się tutaj dzieje. Tak czy inaczej bardzo mocno kibicuję :aww:

Meryam 21.10.2023 22:35

Odp: Propozycje zmian
 
Jeeezu ale jestem w szoku, że to forum żyje! W życiu nie czułam takiej nostalgii i dysonansu równocześnie XD


Co do sugestii i uwag i sociali - na pewno w obecnej erze warto rozruszać yt i tiktoka, może uda się ściągnąć tutaj nowe pokolenie graczy (pokazać im jak to było kiedyś, hehe) i przywrócić tej formie jaką jest forum nieco dawnego blasku.

Trzymam kciuki max! <3

Collina 11.11.2023 00:20

Odp: Propozycje zmian
 
Weszłam właśnie, bo podczas rozmowy z przyjaciółką przypomniało mi się to forum i jestem pod pozytywnym wrażeniem i cieszę się, że jeszcze istnieje i nie przepadło a co więcej ma swego rodzaju reaktywacje. Ja co prawda większość życia je tylko czytałam a jak widać konto zrobiłam dopiero w 2016 ale bardzo mu kibicuję, bo mam z nim dużo dobrych wspomnień. Powodzenia i dzięki!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023