TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Forum i Scena The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Propozycje zmian (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65371)

Meryam 07.07.2013 08:48

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Z tego co pamiętam, to ze stylami nie można było nic zrobić, tzn. modyfikować ;) Przynajmniej na tym stanęła ostatnia dyskusja na ten temat.

Vanitas 07.07.2013 09:19

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Da się modyfikować, ale tylko w (bardzo) niewielkim stopniu. Można pozmieniać kolory i takie drobne sprawy. Największym problemem są obrazki działów i tematów, bo do ich zmiany potrzebny jest dostęp do ftp, niestety. Ale wypiszcie co chcielibyście poprawić w imagize, zobaczę co da się zrobić ;)

Caesum 07.07.2013 09:22

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
W Imagize moim zdaniem główne problemy to to, że nie ma grafiki przycisku szybkiej odpowiedzi oraz "blog this post" + literki są po prostu za małe. Może i było to dobre za czasów TS1/2, bo wtedy rozdzielczość na kompach była niska, ale obecnie to chyba nie bardzo. :P

EDIT: nie ma też ikonki "navbits_finallink_ltr.gif" na górze forum.

Vanitas 07.07.2013 09:33

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Wielkość liter poprawiłem, zobaczcie czy jest lepiej (ustawiłem na takie same jak w default).
Co do obrazków to właśnie tutaj jest problem - wygląda na to, że zostały usuniete z ftp i jeśli dobrze wiem, to nie ma opcji zamienienia ich z panelu (ale jeszcze poszukam, może się uda).

neville 07.07.2013 10:16

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
dział z rangami:

Ranga w konkursie "Imprezowe W(y)padki)":

chyba widać co usunąć :)

Charionette 07.07.2013 10:43

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Neville - sprawa zalatwiona ;D

Lubie 07.07.2013 12:22

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Dlaczego na "Dziecko Default Style" nie ma bannera? ( WIEM, że chyba nikt go nie używa, ale ciekawi mnie to. ^^ )

motyka 07.07.2013 12:44

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
Gin pewnie tę skórkę dopiero co wstawił, button partnera wstawiłem, logiem się musi Gin zająć

Damian 07.07.2013 12:45

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
To są testowe style, uradowany byłbym jakby się styl w końcu zmienił.
Sam korzystam z Imagize :x

Caesum 07.07.2013 12:48

Odp: Prośby o drobne naprawy, spostrzeżenia itp.
 
UWAGA: skiny "Dziecko Default Style" i "Testowy Skin - NIE WYBIERAĆ" są testowymi skinami, za pomocą których ja i Bjork staramy się dowiedzieć dlacezgo nie działają niektóre funkcje forum. O ile Dziecko Default Style jest niegroźne, tego drugiego nie wybierać!

I wybaczcie, że to w taki sposób, ale nie mamy jak inaczej tego sprawdzić. No - nie wiemy - jak inaczej je sprawdzić.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023