Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 11.04.2012, 13:08   #1
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Post Niedostępne i zaginione dodatki TS2 - temat wspólny

UWAGA! NIE chodzi o płatne dodatki.
I druga uwaga: zanim poprosisz o jakiś trudno niedostępny/zaginiony dodatek, upewnij się, że nie ma go na Sims2Graveyard. (Oraz ew. SimsCave i GoS).

Edytuję i dodam spis tego, co już udało się nam zlokalizować:
Rzeczy Adele z zamkniętej strony
Garbus od exnema (bezpośredni link)

Większość, jeśli nie wszystkie, meble z SimsInParis znajdziecie na BlackPearlSims.

Właśnie, skoro jest już temat służący do pytania o rzeczy ze zdjęć, to może przyda się również i taki, w którym możemy zapytać o nieoficjalne dodatki do Simsów ze stron, które są już nieaktywne, lub akurat te konkretne zostały usunięte i trudno je znaleźć. W tym przypadku, rzecz jasna, przydałyby się jakieś namiary - chociażby nick twórcy, ew. zdjęcie czy link (np. http://sulster-creations.webs.com/downloads2.htm - "chodzi o tego Fiata126, był tam, ale link wygasł"). Gdyby ktoś przypadkiem miał u siebie ów dodatek, mógłby go tutaj udostępnić (np. zamieszczając go na Mediafire lub w innym, podobnym miejscu), albo podać link, gdzie go można pobrać (jeśli taki się jednak znalazł). Jak już wspomniałam, nie ma tu miejsca na płatne dodatki (no, chyba że akurat strona z nimi wygasła, podkreślam, wygasła, a nie jej właściciele przenieśli się na T$R). Zatem ogólnie, proszę o przestrzeganie regulaminu forum. Przykładem takiego "zaginionego" dodatku może być VW Beetle od niejakiego exnema; był to starannie wykonany, stary poczciwy Garbus, kiedyś był chyba dostępny* na stronie twórcy, ale teraz ta strona nie jest dostępna W każdym razie, był to darmowy dodatek (pierwotnie zresztą zamieszczony na MTS), a ja znalazłam miejsce, gdzie go można pobrać:
http://simscave.mustbedestroyed.org/...?topic=10515.0
Ja znalazłam ów dodatek na którymś z moich starych pendrajwów, więc już nie muszę go ściągać. W razie czego też mogłabym go udostępnić.

Małe ostrzeżenie: przy pobieraniu plików z Mediafire często wyskakują jakieś okienka z reklamami, raz była jakaś reklama serwisu dla dorosłych, a parę razy antywirus (używam avasta) wykrył potencjalne zagrożenie. Nie zdarzyło mi się ściągnąć stamtąd wirusa, ale zalecam ostrożność.

Podziękowania dla:
Liv
Kenny McCormick

Myślę, że taki temat się przyda, bo dość częste jest w przypadku dodatków do Sims 2, że JUŻ nie można ich znaleźć.

Ostatnio edytowane przez Charionette : 08.03.2014 - 13:14
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 

Tagi
niedostępne, zaginione


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023