Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak wygląda życie twoich Simów?
Wenezuelska telenowela 117 22.50%
Poszukiwanie UFO 17 3.27%
Życie bez zmartwień 101 19.42%
Normalne życie 285 54.81%
Głosujących: 520. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.05.2005, 19:50   #1
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Staram sie tworzyć normalne rodziny, ale zawsze odpala mi jakiś hmm... debilski?? (szorry) pomysł.. no więc... np. wymyślam nagle , że moja simka musi oddać się obserwacją ufo inaczej nie będzie vczula się w życiu spełniona. Lub, że moja simka nagle (po zdobyciu kariery politycznje) chce zostać malarką... Raz stworzyłam wegetarianina
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.05.2005, 11:32   #2
patryk123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ▫Molly▫
Staram sie tworzyć normalne rodziny, ale zawsze odpala mi jakiś hmm... debilski?? (szorry) pomysł.. no więc... np. wymyślam nagle , że moja simka musi oddać się obserwacją ufo inaczej nie będzie vczula się w życiu spełniona. Lub, że moja simka nagle (po zdobyciu kariery politycznje) chce zostać malarką... Raz stworzyłam wegetarianina
zycie bez zmartwien i mam taka misje muszedo konca rzycia moich simow zarobic pierwszy milon udalo mi sie to ale musialem pic litrami eliksir mlodosci
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 18:22   #3
Megga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u nie w simsach życie to sielanka.
Staram się żeby mw każdym domu panował nastrój rodzinny. Rodziny mają swoje tradycje i cała rodzina mieszka w 1 domu.
Wszyscy mają aspirację Założenie rodziny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 20:35   #4
ignis
Guest
 
Postów: n/a
Smile Choroba simowa

A ja jestem chyba chora. Przywiązuję się, biedactwo, do moich simusiów ;( . Zazwyczaj prowadzą spokojne życie. Mają kupę kasy i jeszcze więcej dzieciKiedy raz się zawezmę i powiem sobie, że tym razem spapram komuś życie i np. rozwiądę szczęśliwe małżeństwo po fakcie dokonanym jest mi przykro i najczęściej kończy się to kolejnym ślubem i sielanką do końca życia. Mam taki zwyczaj, że gadam do swoich simów :wacko: Tak poprostu mówie do monitora Cieszę się gdy im się coś udaje, jak dostaną awans, zajdą w długo oczekiwaną ciążę lub osiągną inne sukcesy. Raz się nawet robeczałam jak mi sim ze starosci umarł ;( Biedne ze mnie dziecko
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 21:36   #5
Rapunzel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Staram się,aby moi Simowie wiedli życie bez zmartwień.Realizuję ich pragnienia i cele życiowe,zdobywam przyjaciół, zakładam rodziny.Z reguły zawsze mają złoto albo platynę.
Chociaż nie zawsze mi się to udaje i wtedy żyją normalnie, jak inni .Praca,przyjaciele,rodzina. Ot, takie nudne życie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2005, 23:59   #6
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Artusek
Cześć! Zawsze mnie ciekawiło, jakie jest życie simów u was?Czy wygląda jak Wenezuelska telenowela,czy może rzeczywistość typu piękne, idyliczne życie? Proszę o komentarze!
Kiedys tworzyłam własnych.... Teraz tylko wielopokoleniowo gram w scenariusze Maxisa... A moje simy? Cholera one i tak robią co chcą a ja jestem... Bóg??? Welki Brat?? W każdym bądź razie złoto i platyna i schodzą pięknie z drinkami w ręku.... A najbardziej lubię? Nerwusa. W każdym bądź razie pod moją ręką (bez kodów i cheatów) wyszedł na ludzi (matuchna i jej kolejny mąż wzmacniali mu cechy i zrobili z Nerwusa super faceta), ma nową facjatę... Żonę po studiach i syna, dochrapał się generalskiego stołka.... Oliwka - jego matka niańczy dzieciątko. Żyć nie umierać...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2005, 11:25   #7
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czasem nudzi mi się normalne życie moich simów. Teraz moja ukochana simka, która ma męża i czwórkę dzieci (dwójka już się wyprowadziła) ma kochanka . I jest teraz bardziej ciekawiej!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2005, 10:28   #8
klakla999
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja zawsze robię im normalne życie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2005, 19:20   #9
moniak1993
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Mojich simsow zycie wyglada normalnie, tata w pracy, dzieciaki uczą się,mama ma cały dom na głowie ale dopiero jak maluchy pojda spac to dopiero siedzi wspolnie w salonie z mezem i chipsami i ogladaja tv a tak zawsze jest cos do roboty, to obiad, to pomaganie przy lekcjach,to wychowanie malca to to to to .. i zycie sie toczy czasami simsy odmawiaja sobie 'kompania' bo musza np. zmienic malej/malemu pieluszke lub nakramic,pobawic itp..... a jak przychodzi sobota to dzieciaki robia co chca bo maja weekend a mama tylko obiadek i oglada tv no i zawsze nakarmi dzieciaki i wychowa . w niedizele prawie zawsze jezdza do centrum na zakupy, cała rodzina .. jest fajnie.ale wiadomo... kasy ubywa... [jak to z dziecmii] i takie to zycie jest mojich simsow
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.07.2005, 07:57   #10
Violaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie raczej normalne życie: jest sobie jakaś kobitka, wychodzi za mąż, mają kilkoro dzieci, jak dorastają to się wyprowadzają i gram dziećmi a rodziców przeważnie zostawiam w świętym spokoju Chociaż w jednej rodzince to było baaardzo "urocze" życie rodzice ciągle się bili (chciałam, żeby staruszkowie wreszcie się nie lubili i spełniały się ich obawy, żeby w końcu któreś zmarło, to drugie też, bo ma taką obawę) Stasznie zakręcone, ale skończyło się na tym, że gdy dziecko już dorosło to miało wolną chatkę, bo rodziców zabiłam To tak, żeby się nie nudzić
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023