Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.06.2009, 19:38   #1
Samantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Moja Simka wstała z łóżka i zaczęła rodzić...,a stała w stoliku, który stał przy łóżku
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.06.2009, 21:51   #2
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Z pewnością błędem jest brak najszybszego przyspieszenia. Mam nadzieję, że patch to naprawi.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2009, 23:31   #3
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Searle, to nie żaden błąd, bo czwarty przycisk nie jest jeszcze szybszym tempem gry, tylko ustawia automatycznie tempo trzecie aż do końca wykonywanej aktualnie przez sima czynności
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2009, 10:13   #4
sephora
 
Avatar sephora
 
Zarejestrowany: 26.05.2003
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,175
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

najbardziej denerwuje mnie to, ze mimo, ze odznacze postep historii sasiedzi mi sie starzeja.. ewidentnie nie jestem gotowa na taki tryb zycia
sephora jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2009, 11:33   #5
Keramzyt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Ratusz. A mianowicie jego adres, czyli Ul. Gówna 333 xD
Mimo iż jest opcja "Przesuń", nie da sie przesuwać miejsc pracy
Długość zapisywania gry :/
<PSTRYK> i samochód się pojawia... ^^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2009, 12:34   #6
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

U mnie dzieją się okropne rzeczy z grafiką, a komputer mam sprawny. Kiedy zmieniam strój sima, lub fryzure, pojawia się jego łysa ikona lub Sim łazi łysy po mieszkaniu. Strasznie mnie to denerwuje, gdy np sim przebierze sie w piżamę, staje się zupełnie łysy (tragicznie to wygląda u kobiet i dziewczynek), i tak jest przez jakiś czas. Czasem znika samo, czasem po kąpieli lub po powrocie z pracy znowu są włosy Dobija mnie to.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2009, 14:51   #7
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

to ja jeszcze coś napisze,może to nie są błędy,ale denerwują ;/

-sprzęty się psują co chwila..niezależnie od tego jak są drogie
-simy mają czasami skrętopysk,który wygląda okropnie
-nie wiem czy tylko moje simy codziennie się krztuszą tym co jedzą?przecież to nielogiczne,ja się krztuszę jedzeniem bardzo rzadko
-kiedy jakiś sim topi się na publicznym basenie,nie można mu pomóc co też jest bezsensowne
-również złodzieja nie da się jakoś powstrzymać,powinno się go dać chociaż okrzyczeć,pobić...no wiecie
-wrzaski,machanie rękami i tupanie nogami podczas pożaru.kto normalny stoi tuż przy ogniu i się drze?raczej ucieka z domu!
-kiedy przed domem sima nazbiera się piękna kupka starych gazet,to on zamiast wziąć wszystkie razem i wyrzucić,to będzie chodzić i ładnie po jednej gazetce do kosza zanosić.idiotyczne.
-acha,nie wiem też co ma oznaczać tajemnicze wymachiwanie ręką nad patelnią,gdy sim coś smaży.macha tak jak opętany,po czym wzdycha z wielką złością.o co chodzi?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2009, 15:27   #8
Sim_Ronaldinho
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: Błędy EA ;)

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty Zobacz post
-wrzaski,machanie rękami i tupanie nogami podczas pożaru.kto normalny stoi tuż przy ogniu i się drze?raczej ucieka z domu!
W Sims 2 tez tak było

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty Zobacz post
-acha,nie wiem też co ma oznaczać tajemnicze wymachiwanie ręką nad patelnią,gdy sim coś smaży.macha tak jak opętany,po czym wzdycha z wielką złością.o co chodzi?
W sims 2 jak macha to bu się przypaliło jedzenie może o to chodzi

Ostatnio edytowane przez Sim_Ronaldinho : 09.06.2009 - 15:28 Powód: Nie było zacytowania :P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2009, 15:40   #9
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Chryzantemie, nie wiem czy wiesz, ale stare gazety (a także inne tego typu odpady, np brudne talerze), można wyrzucać "samemu" po prostu przeciagając na śmietnik - to znacznie ułatwia sprawę bo rzeczywiście sprzątanie po jednej gazecie potrafi być irytujące

Co do błędów, to zauważyłem że simy często obracają głową nawet po zapauzowaniu gry (ktoś już chyba o tym wspominał)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2009, 18:27   #10
bigkar
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty Zobacz post
to ja jeszcze coś napisze,może to nie są błędy,ale denerwują ;/

-sprzęty się psują co chwila..niezależnie od tego jak są drogie
-simy mają czasami skrętopysk,który wygląda okropnie
-nie wiem czy tylko moje simy codziennie się krztuszą tym co jedzą?przecież to nielogiczne,ja się krztuszę jedzeniem bardzo rzadko
-kiedy jakiś sim topi się na publicznym basenie,nie można mu pomóc co też jest bezsensowne
-również złodzieja nie da się jakoś powstrzymać,powinno się go dać chociaż okrzyczeć,pobić...no wiecie
-wrzaski,machanie rękami i tupanie nogami podczas pożaru.kto normalny stoi tuż przy ogniu i się drze?raczej ucieka z domu!
-kiedy przed domem sima nazbiera się piękna kupka starych gazet,to on zamiast wziąć wszystkie razem i wyrzucić,to będzie chodzić i ładnie po jednej gazetce do kosza zanosić.idiotyczne.
-acha,nie wiem też co ma oznaczać tajemnicze wymachiwanie ręką nad patelnią,gdy sim coś smaży.macha tak jak opętany,po czym wzdycha z wielką złością.o co chodzi?
Bo widzisz, pewnie te simy sa na podobienstwo panów z Maxisa, podobnie jak te nie wiadomo co z ich gry Spore. Tak więc należy się domyślać, że twórcy krztuszą się co drugi kęs, dostają często "pyskoskrętu", tupią (a może stepują) gdy płonie ich dobytek, czasem pewnie machają też ręką nad patelnią (taka kuchnia ?). I dlatego pewnie nazwali tę grę "symulacją". Pewnie toto symuluje ich życie... Bo cóż by innego ?
Ja tam proponuję uznać TS3 mega bublem roku 2009, najbardziej oczekiwanym dodatkiem do TS2
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023