Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.06.2010, 13:26   #1
angel14
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

no więc ja kilka razy instalowałam i odinstalowywałam simsy więc róznie to bywalo ale napisze to co pamietam, czyli tak :
Miłowo:
Cwirami prawie wogóle nie gralam ale raz bylo tak ze gralam Biedakami i ta Balbina miała juz 3 synow i zakochala sie w Mortimerze i sie do niego przeprowidzila i potem bylo juz za duzo ludzi i przestalam nimi grac
Don zawsze zenil sie z jakas moja simka bo z niego przystojniak, i zawsze mieli dzieci
U Marzyciela bylo tak ze ten Dariusz ozenil sie z jakas moja simka i mieli blizniaki - chlopca i dziewczynke i przeprowadzili sie do wiekszego domu
Dziwnowo:
Tymi 3 bracmi gralam tylko raz bo chcialam zobaczyc jakie bedzie dziecko które urodzi facet
Zrobilam raz dziewczyne która miala meza i 2 corki a jedna z nich ( starsza) ozenila sie z Jaskiem i zamieszkali u niego w domu a reszte jego rodziny wywalilam i oni mieli dwie corki blizniaczki i trzecia corke mlodsza i zadna nie byla zielona a pozniej to taka dluga historia ze mi sie pisac nie chce i w koncu przestalam nimi grac bo zaczely mi jakies bledy wyskakiwac
Werona:
tutaj z tego co pamietam to gralam jakis czas ale krotko Montekami bo chcialam zobaczyc kiedy ta babka umrze ale nie umarla wiec przestalam...
pozniej gralam moja simka ktora ozenila sie z tym kolesiem od Monteków co mial dwojke dzieci - blizniaki a pozniej moja simka na urodzinach tych dzieci umierala ale pozniej jakos zrobilam ze nie umarla( nie pamietam jak ) i znudzilo mi sie to
a za drugim razem tez gralam ta rodzina powyzej ale inna simka moja i oni mieli taki duzy dom i urodzil im sie jeszcze syn i te blizniaki dorosly i znudzila mi sie ta rodzina to przestalam nimi grac
gralam jeszcze ta rodzina co maja dwoje dzieci adoptowanych ale tez niedlugo bo zrobilam tak ze ta pani Jutrzenka zaszla w ciaze i jak przychodzila do domu innych simow to im rzygala do kibla a pozniej miala romans z moja simka ktora miala adoptowana corke i maz to zobaczyl i juz bezsensu sie to zrobilo

teraz zamierzam ( jak znajde simsy ) ozywic - czy jakos tak - Bellę Ćwir w Miłowie i żeby ona była z Donem Lotario ale to tylko taki pomysł więc nie wiem czy go zrealizuję...

ale się rozpisałam
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.06.2010, 19:17   #2
Kociak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo ;

Ćwir :
Dina ożeniła się z Mortim i zamieszkali w willi ze znajomymi . Kasandra ożeniła sie z Dariuszem i razem ze szczepanem i aleksandrem mieszkają razem z Diną i mortim

To tyle bo ja gram najczęściej w własnym otoczeniu xdd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2010, 13:35   #3
Meliona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja pamiętam jak grałam w Weronie i tam byli Kapuleci (chyba), a ja zabiłam Julię (potem chciałam zabić Romea, ale w końcu zrezygnowałam...)! Julię zabiłam przypadkiem. Prawdę mówiąc, to ona umarła z głodu. Za dużo, tam simów mieszkało i nie mogłam wszystkich upilnować .

Ostatnio edytowane przez Meliona : 13.06.2010 - 13:37 Powód: mały błąd ;)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2010, 13:53   #4
Wiktoria__07
 
Avatar Wiktoria__07
 
Zarejestrowany: 09.05.2010
Skąd: Oświęcim
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 135
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Eh uwielbiam czytać ten temat z waszymi wypocinami kurcze książkę moglibyście napisać najlepiej o Kaliente i Donie

Po prostu...poezja
__________________
Wróciłam

Wiktoria__07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2010, 14:07   #5
Pearly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja to lubie historyjki wasze u mnie

Miłowo :

Marzyciel : Dariusz ożenił się z moją simką i Mają 2 dzieci
Kaliente: Dina ożeniła się z Mortimierem a Nina z Donem
Ćwir: Kasandra przyłapała Dona na zdradzie z Niną ( B-B ) w Ćwirów ( Don wcześniej się wprowadził ) Więcej nie zrobiłem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2010, 16:37   #6
blablabla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Kasandra wzięła ślub z Donem, byli dosyć szczęśliwą parą, jednak Kasandra zdradzała Dona z Dariuszem . Wkrótce na świat przyszedł syn Dona i Kasandry, Cyryl. Który jako nastolatek poznał swoją miłość i urodził dziecko (teraz ma trójkę) . Cyryl miał adoptowaną siostrę Teodozję oraz najmłodszą Erykę Wiesławę . Starsze rodzeństwo wyprowadziło się do własnych domów, gdy ze starości umarła Kasandra. Zrozpaczony Don postanowił związać się z Kasią. Szybko odnowił kontakt z byłą kochanką i zaręczył się z nią, a Kasia stała się macochą dla Eryki. Eryka poznała swojego męża (Borysa Wariata, który roznosił gazety ) i postanowiła wziąć z nim ślub - to miała być skromna, ale podwójna uroczystość. Ślub odbył się, ale wzięła go tylko Eryka z Borysem. Kasia porzuciła Dona przed ołtarzem. Don załamał się i w momencie, gdy miał wyrzucić Kasię z domu, umarł...W domu mieszkała więc para nastolatków oraz Kasia. Nagle okazało się, że Kasia jest w ciąży . W trakcie porodu w domu był jeszcze Borys. Kasia zapomniała wyjąć zapiekanek z piekarnika. Spaliła się cała kuchnia oraz Kasia i Borys. Ocalał jedynie niemowlak Boguś. Eryka wychowała go jak własne dziecko. Wkrótce zamieszkał z nimi współlokator, który został jej mężem. Mają teraz dwie córeczki. Teodozja związała się ze Szczepanem Marzycielem, mają teraz córkę, Naomi oraz czekają na adoptowane dziecko. Boguś wyprowadził się z jakąś kelnerką, którą przypadkową poznał. Jest jeszcze nastolatkiem, bo nie grałam nim.

Balbina, nie związała się z nikim. Wychowywała swoich synów. Damian zaręczył się z córką Przyjemniaczków i wkrótce na świat przyszło ich dziecko. Jednak nakrył swoją ukochaną na zdradzie z własnym bratem. Wkrótce córka Przyjemniaczków wyprowadziła się z bratem Damiana, Błażejem. A Damian, jego syn oraz drugi brat zginęli w pożarze. Balbina nadal gniewa się na swojego syna i jego narzeczoną. Jest teraz emerytką, pracuje i ma emeryturę.
Jednak związek Błażeja i córki Przyjemniaczków dobiegł końca. Błażej wziął ślub z Diną, ale nie planują dzieci, a jego ex-żona znalazła sobie męża na Przedmieściu. Mają teraz dziecko i pracują.

Z kolei rodziną Hak grałam bez kodów i mają teraz najlepszy dom w Miłowie, bo tak się dorobili. Esmeralda i Jan osiągnęli cele życiowe, zarobili mnóstwo pieniędzy. Jan jest już emerytem, a Esmeralda ciągle odmładza się eliksirem . Ich córka - Lucyna jest już dorosła, ma męża dwójkę dzieci i piękny dom. Jednak oprócz Lucyny pojawiła się dwójka młodszego rodzeństwa: Wit i ... nie pamiętam, ale córka .
Te dwie rodziny mieszkają na Przedmieściu.

Ostatnio edytowane przez blablabla : 19.06.2010 - 23:46
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2010, 16:47   #7
Bully96
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Gram tylko w Miłowie.

Ćwir:

Don porzucił Kasandrę przed ołtarzem. Wkrótce umarła. Ćwirowie wyprowadzili się do innego domu, luksusowej willi. Wkrótce Mortimer odmłodził się za pomocą kodu Set Age. Zadzwonił do śmierci i zapłacił maksymalną kwotę 10.000 simolenów za wskrzeszenie swojej córki. Aleksander wkrótce dorósł i poszedł na studia. Mortimer stworzył zombi (z obcego sima którego do nich wprowadziłem, nazywa się "Eksperyment Zombie #1). Adoptowali małą Asie, blondynkę.

Lotario:

Don porzucił Kasandrę przed ołtarzem. Ożenił się z Niną Kaliente, teraz już Niną Lotario. Dorobili się trójki dzieci, dwóch córek i jednego syna, Antoni, Eliza, i Genowefa (wiem dziwne imię wymyśliłem). Don utopił się w basenie, i długo go nie było wśród rodziny. Jednak wskrzesiła go Dina Lotario, i połączył ich dawny upojny romans. Gorące pocałunki, bara-bara w różnych miejscach, wszystko za plecami rodziny. Jednak powrócił do rodziny, później czasami "odwiedzał" Dinę, ale ostatecznie wybrał swoją rodzinę. Jest z zawodu młodszym detektywem, a Nina Hostessą. Ich dzieci jako nastolatkowie wyprowadzili się, do "parceli nastolatka" i mieszkają same we trójkę, mają dwa sportowe auta.

Marzyciel:

Szczepan wyjechał na studia.

Kaliente:

Wiecie z opisu Lotario co i jak z obiema tymi rodzinami, więc tylko dodam że Dina zginęła w pożarze piekarnika i mebli w jej kuchni.

Przyjemniaczek czy tam Przyjemniak:

Daniel został emerytem, Andżelika wyjechała na studia, Marysia urodziła kolejne dziecko, dziewczynkę, teraz jest już dzieckiem. Liliana po staremu.

Biedak i Hak:

Rodziny te usunąłem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2010, 13:09   #8
Dahaar
 
Avatar Dahaar
 
Zarejestrowany: 19.06.2010
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Miłowo

Biedak: Damian zaczął się lepiej uczyć, młodszy syn jest już dzieckiem. Balbina przeszła metamorfozę - jest prawdziwą seksbombą, pracującą w NCIS. Zaprzyjaźniła się z Diną Kaliente.

Lotario: Kasandra Ćwir przyłapała Dona na zdradzie z pokojówką i natychmiast z nim zerwała. Po jakimś czasie zakochała się i wzięła ślub z Dariuszem Marzycielem. Dzięki niemu Kasandra z szarej myszki stała się piękną, rudowłosą kobietą. Niestety Dariusz zmarł. Aleksander był bardzo przygnębiony więc u Ćwirów pojawiła się opieka społeczna i gdy już chciano odebrać Aleksandra, stał on się nastolatkiem. Zniszczył urnę z prochami Dariusza. Kilka godzin później zmarł. Kasandra chce pogodzić się z Donem.

Przyjemniakowie i siostry Kaliente - u nich nic się nie zmieniło.
Dahaar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2010, 13:26   #9
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 865
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

miałam formata, gram tylko MIŁOWEM.

Ćwir: Mortimer zmarł.

Kaliente: ta blondynka wyszła za Mortimera, ale on szybko zmarł. starała się zbliżyć do Aleksandra, ale on nie chciał. stała się 'panią lekkich obyczajów' i każdy (prawie) w Miłowie facet się z nią przespał. ta ruda się wyprowadziła.

Przyjemniak: Andżelika zerwała z Damianem i rozkochała w sobie Aleksandra, Liliana wyszła za Szczepana (Andżelika oczywiście wyszła za Aleksandra)

Biedak: Damian rozpacza po stracie swojej ukochanej, Błażej stał się dzieckiem.

Marzyciel: Dariusz ożenił się z Kasandrą i mają dziecko Nicole.
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2010, 10:04   #10
Simka18
 
Zarejestrowany: 20.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 98
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

ja ostatnio wziełam slub moja simka z Mortimerem Ćwirem Kasandra za to wzięła ślub z Donem i mieszkaja razem z jej bratem
Simka18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023